Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
pole kyll elupõline tartlane aga kas ta mitte kuskil kaubanduskeskuse kyljepeal ei olnud? Kaubanduskeksuse nime ei tea.. sõbraga käisin :D
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
Comment