Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Mul kurguvalu probleemi ei ole. Pigem tahaks seda kanda külma ilmaga jalkat mängides ehk siis Eestis kogu aeg ning suusatades kulub ka siuke asi hästi ära. Muide see on ka haigelt mugavam kui tavaline sall ma leian.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Comment