Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Sit n go, ehk algab kui on piisavalt inimesi reganud. Aga pärast saavad teised ikka umbes 5 leveli jooksul juurde regada ning alustada algstackiga.
Sit n go, ehk algab kui on piisavalt inimesi reganud. Aga pärast saavad teised ikka umbes 5 leveli jooksul juurde regada ning alustada algstackiga.
TC
Comment