*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #511
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Käsin ka seal tervisetõendit võtmas siva ära ja 155/95 oli rõhk, istusin seal natuke kuni teised asjad küsis, siis langes 5 võrra, ütles et natuke kõrge küll aga ju tulekust :)

    Mõtlengi, et kui sa liigud, oletame käid, siis ei saa ju olla mingi 80/120 palju siis norm rõhk on või näiteks trenni tehes aga siis ikka vaadatakse pulsi pealt vist :)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #512
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Mul oli ülemine vererõhk 190 aasta tagasi. Enne seda päris pikka aega 170. Noorele inimesele ei panda kohe rohtusi peale, süda ise oli korras

      E: Mis kuradi aasta tagasi, suve alguses
      Juhul, kui vererõhk on pikemalt 170 peal olnud, siis on vaja asja tõsiselt uurida ja ka eriarstidega konsulteerida. Muidu on lõpuks olukord, kui tervis p...s ja perearst kehitab õlgu ning ütleb lihtsalt tough luck

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #513
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Vererõhk: Magamatus mõjutab kindlasti, selle teh sexi kohta ei julge midagi kindlat ütelda. Muidu ei tasuks seda vererõhku kindlasti niisama jätta, et arvatavasti oli magamatusest vms. Tasuks kardioloogi poole pöörduda ja tema arvatavasti teeb Holter monitooringu (24h vaadatakse vererõhku) ning otsustatakse, kas tuleks ravida. Kui vererõhk osutub ka siis kõrgeks, uuritakse , kas on mingi põhjus ka olemas (sekundaarne hüpertoonia). Aga kindel on see , et kõrge vererõhuga pannakse ravi igaljuhul (mida PEAB jägima - enda tervise huvides).
        aga õpin nüüd kardioloogiat edasi ja äkki oskan varsti midagi targemat ütelda :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #514
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Mul ka vererõhk kõrge + võtan igap2ev rohkte... yks pool on korras .. ma ei m2letanudki kuymb.. aga toda teist suuremat numbrit mõjutas minumeelest n2rvisysteem, ala ärevus jms jamad tõstavad seda..

          kuyigi jah kardioloogi juures pole paha k2ia aastas korra, kui kõrge vms

          Comment

          • your_naked_mom
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 212

            #515
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Noore inimese kõrgete vererõhuväärtuste puhul(süstoolne 120-130[140]mmHg+; diastoolne 80-90+mmHg - ei peeta tingimata alati kõrgvererõhutõveks kui selliseks, aga pigem prehüpertensiooniks) ja eeldades, et tegu pole valge kitli mõjuga või sellega, et oled just kolm korrust üles läinud arsti kabinetti, vajaks põhjus väljaselgitamist ja vererõhuväärtused jälgimist.

            Comment

            • Jubin
              Bännitud
              • Nov 2010
              • 142

              #516
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Mul ka vererõhk kõrge + võtan igap2ev rohkte... yks pool on korras .. ma ei m2letanudki kuymb.. aga toda teist suuremat numbrit mõjutas minumeelest n2rvisysteem, ala ärevus jms jamad tõstavad seda..

              kuyigi jah kardioloogi juures pole paha k2ia aastas korra, kui kõrge vms
              pokker on siiski sport... rikub tervist

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #517
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                pokker on siiski sport... rikub tervist
                Ära muretse .. mured hakkasid ennem pokkerit :)

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #518
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  ega kellegil etanker, m4l, tmp, esmu kutset pole?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #519
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust

                    Mõtlengi, et kui sa liigud, oletame käid, siis ei saa ju olla mingi 80/120 palju siis norm rõhk on või näiteks trenni tehes aga siis ikka vaadatakse pulsi pealt vist :)
                    Unustasin vist mainida,et unustasin seal ID kaardi alguses maha ja käisin jooksuga kodus järel :D

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #520
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Juhul, kui vererõhk on pikemalt 170 peal olnud, siis on vaja asja tõsiselt uurida ja ka eriarstidega konsulteerida. Muidu on lõpuks olukord, kui tervis p...s ja perearst kehitab õlgu ning ütleb lihtsalt tough luck
                      Ilmselgelt ma kuulangi perearsti ju :P Südamearsti juures käisin

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #521
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        kuule g0000se mis hottelis sa seal egiptuses olid? mõtlen et peaks jõuldueks egiti jooma minema ..

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #522
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Ma lähen ka Egipti 25ndal,uus aasta seal

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #523
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Oasise mingi 5* tuba oli. Oasis hea, kõik on käe-jala juures, ei pea mingi faking bussiga seal ringi toterdama

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #524
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Ma mõtlen 19 minna .. uue aasta oleks eestis ikka.. kindlat tho pole midgai veel ..

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #525
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                                Oasise mingi 5* tuba oli. Oasis hea, kõik on käe-jala juures, ei pea mingi faking bussiga seal ringi toterdama
                                Kasinn oli lähedla v2 :D?

                                Comment

                                Working...