*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #391
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    mingit eraldi programmi ma küll ei tea, aga üks parimaid tasuta viirusetõrjeid on avast!

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #392
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
      Vaido esitus publikunumbritega ei hiilga, küll aga elasid esinemisele kaasa pingviin, põder, hunt ja kapten Trumm.

      Laupäeval lõppes noorte infomess Teeviit, kus osales kokku 150 organisatsiooni, nende seas noorteühendused, ettevõtted, kõrgkoolid, kutsekoolid, erakondade noortekogud ja tööotsinguportaalid.


      hahaha..
      Haha. Needki fännid läksid lõpuks lava eest minema.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #393
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Keylogger on IMO kõige väiksem asi mille pärast muretseda. Kui sa oled viirusetõrjega üle käinud, siis järgmise asjana prooviks mõnda rootkit scannerit. Nt. midagi sellist http://www.sophos.com/products/free-...i-rootkit.html -ma pole kindel kas asi toimib ka siis kui sul masin juba nakatunud on.

        Teine ja parem võimalus oleks masin mõne spetsi kätte anda, sest kui sul seal rootkit vms. peidetud junn on, siis tavakasutaja sellest ei pruugi jagu saada.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #394
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Keylogger on IMO kõige väiksem asi mille pärast muretseda. Kui sa oled viirusetõrjega üle käinud, siis järgmise asjana prooviks mõnda rootkit scannerit. Nt. midagi sellist http://www.sophos.com/products/free-...i-rootkit.html -ma pole kindel kas asi toimib ka siis kui sul masin juba nakatunud on.

          Teine ja parem võimalus oleks masin mõne spetsi kätte anda, sest kui sul seal rootkit vms. peidetud junn on, siis tavakasutaja sellest ei pruugi jagu saada.
          keegi ei hakka ever mingeid keerulisi asju tava inimese arvutisse paigaldama, kui yldse sealt raha saab .. pointless ju

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #395
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Keegi vba-d oskab?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #396
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Keylogger on IMO kõige väiksem asi mille pärast muretseda. Kui sa oled viirusetõrjega üle käinud, siis järgmise asjana prooviks mõnda rootkit scannerit. Nt. midagi sellist http://www.sophos.com/products/free-...i-rootkit.html -ma pole kindel kas asi toimib ka siis kui sul masin juba nakatunud on.

              Teine ja parem võimalus oleks masin mõne spetsi kätte anda, sest kui sul seal rootkit vms. peidetud junn on, siis tavakasutaja sellest ei pruugi jagu saada.
              ongi vist see rootkit jamh?tõmbasin mingi rootkit hunteri nüüd
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by qbj0hn; 06.12.10, 15:17.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #397
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                tee format, säästad aega ja närve

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #398
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  keegi ei hakka ever mingeid keerulisi asju tava inimese arvutisse paigaldama, kui yldse sealt raha saab .. pointless ju
                  Jah, suure tõenäosusega on nii nagu sa ütlesid, aga välistada seda on ka puhas rumalus turvalisuse seisukohast IMO.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #399
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    [youtube]wlTvWvfEMxE[/youtube]

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #400
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      K: Kuidas tekitada esmaspäeva õhtul endale life-fu*king-tilt?
                      V: Käi monitoriga paari nädala jooksul 2 korda garantiiremondis suunal Rapla -> Tallinn ning avasta just enne sessi algust, et monitor ikka ei tööta.

                      Comment

                      • KeRRRt
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 774

                        #401
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        K: Kuidas tekitada esmaspäeva õhtul endale life-fu*king-tilt?
                        V: Käi monitoriga paari nädala jooksul 2 korda garantiiremondis suunal Rapla -> Tallinn ning avasta just enne sessi algust, et monitor ikka ei tööta.
                        call võsareporter
                        seal oli just sarnane probleem :D ema ei saanud lapse hindeid näha

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #402
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          K: Kuidas tekitada esmaspäeva õhtul endale life-fu*king-tilt?
                          V: Käi monitoriga paari nädala jooksul 2 korda garantiiremondis suunal Rapla -> Tallinn ning avasta just enne sessi algust, et monitor ikka ei tööta.
                          tukleb 3x veel minna

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #403
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=405482

                            Vastupidine variant – naiste saunast meeste duširuumi jälgimine – pole naise sõnul võimalik, sest vaadet takistab sein.




                            Sama päeva hommikul saabus kiirelt kiri ka Tarbijakaitseametilt.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #404
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Sellega tuleb meelde kuidas ma Rakvere Spas rahuliku südamega koos naise ja lapsega jalutasin riietusruumist otse naiste duširuumi :D
                              Seal selline systeem, et riietutakse ühes ruumis ja siis duširuumid eraldi. Aga laps seal jorises natuke ja midagi me omavahel ka rääkisime ja rahulikult uksest sisse ja naine läks duši alla ja mina veel vaatan ringi, et kus vaba dušš on. Õnneks tuli õde, kes ka meiega kaasas oli ja ütles, et kle see on naiste duširuum. Tra ma pole vist nii kiirelt kannapööret teinud elus :D
                              Õnneks kedagi sel hetkel seal paljalt ei olnud, muidu oleks keegi mulle juba enne minu õde minu eksituse selgeks teinud :D Kui pärast mõtlema hakkasin, siis üks naisterahvas vaatas küll imelikult, aga nagu ei öelnud ka midagi :D

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #405
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=405482

                                Vastupidine variant – naiste saunast meeste duširuumi jälgimine – pole naise sõnul võimalik, sest vaadet takistab sein.




                                Sama päeva hommikul saabus kiirelt kiri ka Tarbijakaitseametilt.
                                Tarbijakaitse soovis SPA grupikülastusaega bronnida või ?

                                Comment

                                Working...