Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Kuidas selline asi juhtuda sai ja mida ma tegema peaks et mul sellist asja ei juhtu, et mis viiruse progred või ma ei tea mis. Arvuti peal nii võhik et ei kujuta ette mida ma teeks kui mul mingid siuksed jamad juhtuks.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Comment