*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jubin
    Bännitud
    • Nov 2010
    • 142

    #256
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kas kellegil veel FTPs RB tulemisega probleemid?

    Comment

    • JohnnyDolce
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2009
      • 454

      #257
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas Jubin Vaata postitust
      Kas kellegil veel FTPs RB tulemisega probleemid?
      Natuke venis, aga üldiselt on reedel hilisõhtuks alati olemas.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #258
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Kugistasin kaks oma lemmiktoitudest alla: chicken satay with peanut sauce ja stir-fried chicken with cashew nuts, kõrvale üks "pepsi". Teel tuppa lasin ennast massaazhi ära rääkida, 100 eeki ei ole patt maksta ka. Külm õlu pihku ja nautima. I love this city!
        Mis linn on?

        Btw, kas Tallinnas tõesti ei ole normaalset kohta kuhu välja jooma minna? Tartus ma võiks mingi 3-4 kohta nimetada (16kannu, Club Tallinn, Püssirohukelder), Tallinnas ei tea ühtegi enam-vähem kohta isegi. Eile siis üritasime peole minna, Überblingenis mingi venelaste pidu, Panoraami ei viitsi vaadatagi, Parlamendis mingi Las Vegas Night, plakat inglise keeles... Okei, proovime. Läksime sisse, obv venelaste pidu, vähe rahvast ka, persse. Joome joogid lõpuni, tuleme välja kõrvalt mingid 2 eesti kutti tulevad küsima, et kuidas pidu on, ütleme, et venelased ainult, need tulid kõrvalt Spyderist seal täpselt sama seis, soovitavad Prive vastu VABANK-i minna.

        Okei võtame takso lähme sinna, ukse taga räme järjekord, mingi ülbe uksehoidja ütleb küll kord, et peab vasakul järjekorras ootama, siis paremal, "kellel kiipi ei ole see sisse ei saa" WTF? Persse, proovime Privesse, vanusepiirang 20, ok jälle ei saa, tuleb meelde, et keegi siin foorumis soovitas VonKrahli, võtame takso ja lähme sinna. Ma ei tea, kas seal oli mingi spets üritus, aga nii imelikku muusikat pole enne kuulnud, mingi põlveotsas isetehtud drum'n'bassi ja dubstepi segu ja rämedalt palju rahvast... Otsustasime joogid lõpuni juua ja n*hhui tõmmata, selleks ajaks hakkas juba kergelt katus ära sõitma selle muusika peale, nii f*cking weird ikka. Mõtlesime korra minna veel vanalinna pubidesse - Nimeta, Tonic, aga tuli meelde, et need on rõvedad hurtsikud ja läksime parem kodu.

        Samas Tallinnas on igasuguseid müstilisi klubisid millest pole kuulnudki, a'la 360 jne. Oskab keegi midagi soovitada ehk, kus ise peol käite?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #259
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Balou & Korter on normaalsed kohad.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #260
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Mis tähendab venelaste pidu, kõik on venelased või :)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #261
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Mis tähendab venelaste pidu, kõik on venelased või :)
              Jep, või vähemalt 90%+. Mitte, et venelaste vastu midagi oleks, aga vene tümm, vene DJ ja enamus eesti keelt obv ei räägi seega suhelda ka ei saa.

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #262
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                suur enamus
                Edit: aeglane olen

                Comment

                • JohnnyDolce
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2009
                  • 454

                  #263
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust

                  Samas Tallinnas on igasuguseid müstilisi klubisid millest pole kuulnudki, a'la 360 jne. Oskab keegi midagi soovitada ehk, kus ise peol käite?

                  Ise just mõtlesin paar päeva tagasi, et nägin sind Club Venuses, aga ju ei olnud sina. Muidu Club Prive on hea kui klubiteemat tahad.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #264
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Jep, või vähemalt 90%+. Mitte, et venelaste vastu midagi oleks, aga vene tümm, vene DJ ja enamus eesti keelt obv ei räägi seega suhelda ka ei saa.
                    Ehk 10%- eestlaste käes liigub raha, mis on tavaline 90%+ venelaste jaoks või ei oska/taha eestlased lihtsalt pidutseda ?

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #265
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Ehk 10%- eestlaste käes liigub raha, mis on tavaline 90%+ venelaste jaoks või ei oska/taha eestlased lihtsalt pidutseda ?
                      See teine pigem

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #266
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Küsimus:

                        Kumb telefon on parem/halvem/kumba eelistada?

                        Samsung I5800 Galaxy

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        htc wildfire
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Olen kahe vahel.

                        Vüi kui kellegil on samas hinnaklassis parem soovitus anna tulla. Kallimat neist ei tahaks osta.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #267
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Mis tähendab venelaste pidu, kõik on venelased või :)
                          Enamus vendi on lihtsalt dressides

                          Comment

                          • Jubin
                            Bännitud
                            • Nov 2010
                            • 142

                            #268
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                            Natuke venis, aga üldiselt on reedel hilisõhtuks alati olemas.
                            no mul 3 nädalat veninud juba

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #269
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                              Vüi kui kellegil on samas hinnaklassis parem soovitus anna tulla. Kallimat neist ei tahaks osta.
                              Kas esmane on telefoni hinnaklass või see, mida telefoniga teha saab ? Ma pakun lampi, et 90%+ inimesi ei kasuta isegi pooli oma telefoni võimalustest.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #270
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Samsung I5800 Galaxy näeb päris ilus välja

                                Comment

                                Working...