*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohnnyDolce
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2009
    • 454

    #271
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas Jubin Vaata postitust
    no mul 3 nädalat veninud juba

    Full Tilti ametlikku teemat oled uurinud? Paljudel oli mingi jama rakebackiga.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=400

    Viimased leheküljed.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #272
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Balou & Korter on normaalsed kohad.
      Kiidan valikut heaks

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #273
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Balou & Korter on normaalsed kohad.
        +1

        Balou on viimase aja suur lemmik, eriti kõva koht kui elektroonilist muusikat armastad(DnB, mingid dubstepi peod on ka vist)

        Venus on ka suht okei, aga seal on suht sama rahvas koguaeg.
        Parlament ja Spider ongi standard venelaste kohad.
        Überblingen peaks olema suht ossiteema.
        Kui skoorida tahad, siis on õige koht Hollywood.
        360 pidavat üliväike koht olema, kus käib vähe rahvast, ise pole seal käinud.
        Veel on BonBon, kus käivad soliidsed, keskmiselt edukamad inimesed.21+
        Cathouse Viru keskuses-olen head kuulnud.
        Korteris pole pikka aega käinud, aga seni kogetu, kuuldu on jätnud hea mulje
        Prives ei ole ise käinud, aga imo käivad seal ainult ilusad tüdrukud ja jalgpallurid
        Vabank pidi uus kuum koht olema
        Vanalinna baaridest:
        Nimeta okei, aga alati overcrowded, välismaalasi täis. Tantsima või sebima sinna kainena ei läheks(tegelt kuhugile ei läheks vist)
        Shooters-otse nimeta vastas. Vahva koht aga ka alati väga täis.
        Tonic. Selline koht kuhu minna ainult siis kui mujale sisse ei saa.
        Avenüü(The Old Club)-Kui kakelda tahad, siis see on õige koht. + see on kõige kauem lahti
        Embassy-Ülivinge koht imo, ma ei saa aru, miks seal vähe rahvast käib. See selline chillimise koht, joogid ka suht odavad

        Tegelt on mingi miljon kohta veel, mille kohta ma eriti ei tea

        Comment

        • kvaliteet
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 122

          #274
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas marxiku Vaata postitust
          ...
          Olen mõlemat näppinud, sest olin ise ka kaalusin nende kahe vahel. Sõber ostis widfire ja mina siiski hiljem I5800. Olgugi, et I5800 reoslutsioon ei ole väga palju parem häiris mind htc resolutsiooni väiksus rohkem. Lisaks I5800 natuke kiirem protsessor, võimsam aku, n wifi tugi ja bt v3.0. Lisaks 2.2 froyo on juba väljas http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880 , mis ilmselt wildfire jääb tulemata. Wildfire kasuks räägib muidugi htc sense, mis mulle endale rohkem meeldib, aga vaadates EMT hindasid siis I5800 on 1000 krooni odavam, seega suht nobrainer call.

          Comment

          • marxiku
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 471

            #275
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Kas esmane on telefoni hinnaklass või see, mida telefoniga teha saab ? Ma pakun lampi, et 90%+ inimesi ei kasuta isegi pooli oma telefoni võimalustest.
            Pigem on mu küsimus, millise neist kahest teie ostaksite. "WILDFIRE" vs "I5800 galaxy".
            Võibolla on siin foorumis kellel on üks neist telefonidest ja oskab hinnangut anda.

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #276
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Tonic on see koht, kus öö jooksul vähemalt 5 kaklust toimub. Ükski tuttav pole positiivseid kogemusi veel rääkinud. Õnneks olen ise suutnud sealt mööda pikeerida.

              St. Patrick pubid on muidu soliidsed kohad.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #277
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                Tonic on see koht, kus öö jooksul vähemalt 5 kaklust toimub. Ükski tuttav pole positiivseid kogemusi veel rääkinud. Õnneks olen ise suutnud sealt mööda pikeerida.

                St. Patrick pubid on muidu soliidsed kohad.
                Tonic on lahe koht. Astud uksest sisse, vaatad 3 venda käärivad varrukaid ülesse :D

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #278
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Tonic on lahe koht. Astud uksest sisse, vaatad 3 venda käärivad varrukaid ülesse :D
                  Official MMA training club ?

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #279
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Fightclub

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #280
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      +1

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Solid post härra.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #281
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        kiirelt soovitage head filmi ... dokumentaalne vms .. american gamgster on n2iteks nuts. . midagi sarnast .. vms .. ideid?

                        blow ka hea aga see jube h2sti meels

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #282
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          tallinna kohtadest oleneb mida sa tahad. sa ei saa pubisi/klubisi ühte patta panna.

                          endale meeldib sõpradega tiksuda mauruses, patrickus ja levikas.

                          hea koht on ka drink, seal vähemalt huvitavamad õlled.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #283
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            kiirelt soovitage head filmi ... dokumentaalne vms .. american gamgster on n2iteks nuts. . midagi sarnast .. vms .. ideid?

                            blow ka hea aga see jube h2sti meels
                            Leits vs. terapyfishes ?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #284
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Mis linn on?
                              Bangkok.

                              Comment

                              • JohnnyDolce
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2009
                                • 454

                                #285
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                kiirelt soovitage head filmi ... dokumentaalne vms .. american gamgster on n2iteks nuts. . midagi sarnast .. vms .. ideid?

                                blow ka hea aga see jube h2sti meels

                                American History X, Fear and loathing in Las Vegas, 21 Grams, Sweet Nothing tunduvad sobivat.

                                Comment

                                Working...