Fotograafia
Collapse
X
-
Re: Fotograafia
Heh, üle pooltel piltidel näeb tuttavaid kohtiAlgselt postitas Relamz Vaata postitustVana hea deviantart :D, ise sai ka vanasti sealt päris tihti käidud.
http://1x.com/ see on ka täitsa tore lehekülg.
Enda poolt ka siis hunnik pilte
.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
.
Comment
-
-
Re: Fotograafia
Tõstame vana teema yles ..
Tekkis ka mõte, et why not ka hakata mässama sellega ..
Nyydki kysimus, et kohe varsti on ftp punktid t2is ja saaks tellida endale tolle Nikon D5100 + 18-55mm lens ..
On see normaalne esimeseks kaameraks vms? Ytlen ausalt, ma ei tea nendest mitte midagi ..
Comment
-
Re: Fotograafia
Algul tunduvad mõned asjad vast keerulisena, aga muidu SUPERSUPER esimeseks kaameraks!Algselt postitas leits Vaata postitustOn see normaalne esimeseks kaameraks vms? Ytlen ausalt, ma ei tea nendest mitte midagi ..
Comment
-
Re: Fotograafia
Nonii, tuli ka jälle tuhin peale ja käisin mõned poed läbi ja võtsin Nikon D3100 ning lisaks 18-200mm Sigma. Meeldis selle kaamera juures just see, et lindistab ka full HD videot. Proovin, mis välja tuleb, ehk saab häid kaardeid, et rahvale ka näidata.
Comment
-
Re: Fotograafia
Soe soovitus on neid universaalseid 10-400 imeaeglaseid tuhatoose mitte osta. Koguge raha ja ostke fixe.
Comment


Comment