*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1651
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    no ma ei tea, selliseid küsitlusi pole tõesti mõtet teha.
    Korraliku table-selectiga saad ilusasti selle tulemuse mida tahad. Selles teemas spotid eelkõige vanemat generatsiooni, proletariaati, ilmselt ka venelasi, hoidud noortest, moodsama välimusega ja metroseksuaalsemast rahvast, kindlasti ka välismaalastest ja ongi tulemus kotis. Keerad spottimise eeldused teisipidi ja saad teisipidi tulemuse. ez game.

    Kuigi selles teemas on ette teada enamike suhtumine, sellepärast kampaaniat tehaksegi, et mingit probleemi teadvustada. Ma ei saa aru, mida see pets tõestada püüdis, suht lahtisest uksest minek. uuriv ajakirjandus mai äss.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #1652
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1653
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        mis te tahate öelda, et oleksite rahul kui teie poeg oleks pede??? käige perse, ma ei usu teid, härrased ultrametroliberaalid.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1654
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          mis te tahate öelda, et oleksite rahul kui teie poeg oleks pede??? käige perse, ma ei usu teid, härrased ultrametroliberaalid.
          see ei puutu üldse teemasse, mida keegi meist arvab, ma pole sõnagagi oma suhtumist väljendanud. Lihtsalt sellised "küsitlused" on pullikaka, umbes sama mis IRL või kesikud korraldavad.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1655
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Mnjah, ma olin hiljuti suht raskes olukorras, kui poeg küsis: ´´Isa, miks osadele inimestele neegrid ei meeldi´´

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1656
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Mnjah, ma olin hiljuti suht raskes olukorras, kui poeg küsis: ´´Isa, miks osadele inimestele neegrid ei meeldi´´
              Ma loodan, et sa vastasid "nad on lihtsalt rumalad"?

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #1657
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Ma loodan, et sa vastasid "nad on lihtsalt rumalad"?
                kummad, inimesed või neegrid?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1658
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Need kellele ei meeldi neegrid :D

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1659
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Lol, et Võsa ennast uurivaks ajakirjanikuks nimetas.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1660
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      Ma loodan, et sa vastasid "nad on lihtsalt rumalad"?
                      Minul lihtsalt puudub vastus sellele küsimusele.

                      Kõige lihtsam oleks muidugi öelda, et inimesed on nagu loomad ja nad kas ründavad enda jaoks mõistmatut või hoopis põgenevad selle eest.

                      Muide, kas peale Ivey on olemas veel mõni edukas mustanahaline pokkerimängija ?

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #1661
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        Nice avatar :D

                        Comment

                        • kalkaan
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 187

                          #1662
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Minul lihtsalt puudub vastus sellele küsimusele.

                          Kõige lihtsam oleks muidugi öelda, et inimesed on nagu loomad ja nad kas ründavad enda jaoks mõistmatut või hoopis põgenevad selle eest.

                          Muide, kas peale Ivey on olemas veel mõni edukas mustanahaline pokkerimängija ?
                          Daniel Negreanu

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1663
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Riigimeeste sarja 3s osas käsitleti sallivust homode suhtes ja laiemalt väga meeldivalt.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #1664
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                              Hahahahahah, ootasin kuni keegi midagi selle tüübi kohta siia paneb :D

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1665
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Käesoleval aastal toodetakse Naerus 500 milj dollari väärtuses.Samal ajal on tarbimiskulutused 250 milj dollarit, kulutused investeeringuteks on 85 milj dollarit, valituse kulutused on 140 milj dollarit ning maksutulu 130 milj dollarit.Missugune oleks sellisel juhul Naeru kaubandusbilanss ?

                                Kuidas lahendada.. lahendus käik huvitab eriti.Peaks olema suht kerge ül, aga minu mõistus ei võta :/

                                Comment

                                Working...