Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
See meenutab mulle üht naljakat seika, kui sõber küsis korterit üürides (üür ca 8k kuus), et miks ta maaklerile 8k peab korteri näitamise eest maksma. Maakler sai ülivihaseks ja karjus, et meil on ka kulud, telefoniarved, kontoriüür, autoliisingud jne..
See meenutab mulle üht naljakat seika, kui sõber küsis korterit üürides (üür ca 8k kuus), et miks ta maaklerile 8k peab korteri näitamise eest maksma. Maakler sai ülivihaseks ja karjus, et meil on ka kulud, telefoniarved, kontoriüür, autoliisingud jne..

Comment