Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
no ma ei tea, selliseid küsitlusi pole tõesti mõtet teha.
Korraliku table-selectiga saad ilusasti selle tulemuse mida tahad. Selles teemas spotid eelkõige vanemat generatsiooni, proletariaati, ilmselt ka venelasi, hoidud noortest, moodsama välimusega ja metroseksuaalsemast rahvast, kindlasti ka välismaalastest ja ongi tulemus kotis. Keerad spottimise eeldused teisipidi ja saad teisipidi tulemuse. ez game.
Kuigi selles teemas on ette teada enamike suhtumine, sellepärast kampaaniat tehaksegi, et mingit probleemi teadvustada. Ma ei saa aru, mida see pets tõestada püüdis, suht lahtisest uksest minek. uuriv ajakirjandus mai äss.
no ma ei tea, selliseid küsitlusi pole tõesti mõtet teha.
Korraliku table-selectiga saad ilusasti selle tulemuse mida tahad. Selles teemas spotid eelkõige vanemat generatsiooni, proletariaati, ilmselt ka venelasi, hoidud noortest, moodsama välimusega ja metroseksuaalsemast rahvast, kindlasti ka välismaalastest ja ongi tulemus kotis. Keerad spottimise eeldused teisipidi ja saad teisipidi tulemuse. ez game.
Kuigi selles teemas on ette teada enamike suhtumine, sellepärast kampaaniat tehaksegi, et mingit probleemi teadvustada. Ma ei saa aru, mida see pets tõestada püüdis, suht lahtisest uksest minek. uuriv ajakirjandus mai äss.
Comment