Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Minule ei ole ühtegi infot laekunud ja kuna oli 0 inimest siis tõenäoliselt ka teised klubijuhid ei ole toda infot saanud. Seega ei olnud tegu ETPF klubide freerolliga või hoopis oli test turniir või lihtsalt turniir pandud valele ajale.
Algselt postitas oitarvi
Vaata postitust
TC
, K
Comment