Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
detroit vs new york ? :D
E päris ongi siis. Mingid muud poisid.... igatahes tüütab ikka
E2 paide küll, üleval kirjas kes mängivad mustvalgelt...
Algselt postitas leits
Vaata postitust
E päris ongi siis. Mingid muud poisid.... igatahes tüütab ikka
E2 paide küll, üleval kirjas kes mängivad mustvalgelt...

TC
Comment