*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1441
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Tuleb leida head steigitavad. Nad võivad sisse tuua väga ilusa klotsi :D*

    * Enda kogemuste põhjal võin öelda, et kui keegi soovib kedagi steikida, siis ainult enda tuttavat või sõpra, keda ta on mitmeid kordi näinud/juttu rääkinud. Lambitondi stake = suitsiid

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1442
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      mul on olnud 1 diil 2 staket m6lemad staked kasumis.. kuigi jah pole mingi vapsiku kasum aga siiski.. ja diili maksin ka 2ra isegi kui see oli 50% mu rollist...

      "jah seekord on mul tunne et peaks kedagi yle laskma"

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1443
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        paljuga sa üle kavatsed lasta?

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #1444
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          0ga

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1445
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            tra see oli 2 aastat tagasi
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            miks on vaja väikseid pilte spolerisse panna?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1446
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              aaaa; siis küll! minu viga.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #1447
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Kuskil on see "Foorumi Aasta Tiitli" tema vms. Priidixu poolt voten kindlasti seal "Aasta silmakirjalikum retard" alagrupis.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1448
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  votege mind aasta asjalikumaks retardiks...

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1449
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    votege mind aasta retardiks...
                    FYP

                    Comment

                    • JohnnyDolce
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2009
                      • 454

                      #1450
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      votege mind aasta asjalikumaks retardiks...
                      High hopes.
                      Last edited by JohnnyDolce; 25.11.10, 21:00.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1451
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Male-Svenza

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1452
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          FYP
                          RETARD

                          A retard is a sub-human put on this earth for the entertainment of actual people, due to their handicap being incredibly funny


                          HANDICAP

                          Handicapped or handicap may refer to:
                          Disability, a human condition

                          definetly not me...



                          + te kõik olete nõrgad, hakkate nii väiksele vaimsele survele kohe spämmama..



                          :D Priceless
                          Last edited by Sass; 25.11.10, 20:58.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #1453
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Põhjus, miks mina Sassi teemat ei approvenud oli see, et see koosnes ainult ühest lingist mingile varasemale teemale. Tal ei olnud isegi viitsimist sisu copy/pasteda. Peale kahte bani offtopicusse tagasi tulla ja läbi lillede staket küsida, et "te ei saa mulle midagi teha!" on ilmselgelt ajuvaba, palun, kaeba mind kohtusse selle eest, et ma sulle uue bani virutan. Pidagem palun silmas, et kui teie teema approvetud ei saa, siis sellel on alati loogiline põhjus:
                            *Te ei pea oma diili ainult potensiaalsetele stakejatele, vaid ka meile müüma.
                            *Te olete liiga tundmatu kuju
                            *Moderaatorid ei jõua piisavalt kiiresti kohale(oleme teadlikud sellest probleemist ja reeglina siis lihtsalt approveme teema mõned päevad hiljem, üksikud juhtumid tho)

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            Kuskil on see "Foorumi Aasta Tiitli" tema vms. Priidixu poolt voten kindlasti seal "Aasta silmakirjalikum retard" alagrupis.
                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            FYP
                            Foorumis tuleb olla...
                            • 1. sõbralik! Foorum ei ole mõeldud kiskumiseks ja üksteisele ära tegemiseks vaid hoopis üksteiste õpetamiseks, ükteistele mängudel/turniiridel kaasaelamiseks jms. Argumenteeritud vaidlused on alatiteretulnud aga kindlasti ei tohi minna isiklikuks. Vastasel juhul sekkub foorumi administratsioon posti kustutamise/kasutajate ajutise/alatise eemaldamisega.

                            Comment

                            • oitarvi
                              Vana Tegija
                              • Jan 2009
                              • 1231

                              #1454
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              LOL. FYP eest bänn. Mida veel? Väike iroonia oli ju. Kahju, et ei osata läbi sõrmede vaadata.

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #1455
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                On teada tuntud, et paljud maletajad mängivad ka pokkerit.
                                Antud kodanikuga on koos turnalauas istutud ja siis oli ka täiesti süsiks joonud ning lällas.

                                Comment

                                Working...