*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1411
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    ei ole mõtet ärrituda, päevalehes on asi õigesti välja toodud. delfi toimetajad on olulise välja jätnud.

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #1412
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Kellelgi veel pani stars pange praegu?

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #1413
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas makz Vaata postitust
        Kellelgi veel pani stars pange praegu?
        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=1021&page=391

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #1414
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          well played noh
          tulles tagasi lumelaua teema juurde... siis ise olen tahtnud sõita hullult juba mitu aastat aga pole kunagi jõudnud... pole lauda ega ka oskusi atm.. muidu sõidaks iga päev reedest esmaspäevani :P


          // i see codecci viewing this thread...


          kuidas turna läks?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1415
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***



            Teises raundis out... Oma mänguga väga rahul tho. Teine vastane oli enda sõnul netis $500 'ste HU SNG-de regular.

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #1416
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              http://sport.delfi.ee/news/pokker/?l=tn_sport

              Teises raundis out... Oma mänguga väga rahul tho. Teine vastane oli enda sõnul netis $500 'ste HU SNG-de regular.
              Kahju tõesti, hästi mängisid.

              Online revenge.

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #1417
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                sest seal mind ei aksepteerita

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #1418
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  veider.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #1419
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Asi pole kohas sass, asi on tegelinskis.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1420
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      et siis siiski on mingite kasutajatele tesitsugused reeglid kui teistele.. hmm.. obv peab administraatoriga sõbraks saama siis võin ka ropendada, spammida, räusata ja mida iganes teha ilma banni saamata :))))))

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1421
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Täiesti ajuvaba, sul on ikka tõsised probleemid...ma ei viitsi enda aega isegi raisata sinusuguste bännimisega, kes viitsib minupärast võib rahulikult ta ära bännida ja juba pikemaks ajaks, et ei peaks üle päeva aega raiskama tema bännimisega.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1422
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Miks Sass ei või stake teemasse topicut teha?Wierd.Mehel norm sample ja mäng ja kõik olemas.Osadel kodanikkudel miski 5k k2eline graafik,persse p2evaga m2ngib siuksed k2ed 2ra ja tahavad staket.wtf?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1423
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Miks Sass ei või stake teemasse topicut teha?Wierd.Mehel norm sample ja mäng ja kõik olemas.Osadel kodanikkudel miski 5k k2eline graafik,persse p2evaga m2ngib siuksed k2ed 2ra ja tahavad staket.wtf?
                            Kes ütles, et ei või, tal polnud lihtsalt kannatust niikaua, kui see läbi vaadatakse. Pidi ikka ennem trollima hakkama.

                            Paljud on oodanud või saatnud pm, et palun vaadake läbi jne.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1424
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Siis selge,my bad peace :)

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1425
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                **** *****! Ütlen selle siin välja , aitab.. stake teemad on ülikõvad!!! VALUS KURADI KERJAMINE KÄIB ... nagu wtf.. hoidku oma shoksi vms raha kokku ja pangu sisse nihhuijaa noh.. hale hakkab vaadates seda.. sorry guys. Mul pole sitt tuju aga ma tahtsin seda välja öelda.

                                vsiu mudis posti. plz viisakamalt
                                Last edited by vsiu100; 25.11.10, 20:27.

                                Comment

                                Working...