Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
ei ole mõtet ärrituda, päevalehes on asi õigesti välja toodud. delfi toimetajad on olulise välja jätnud.
ei ole mõtet ärrituda, päevalehes on asi õigesti välja toodud. delfi toimetajad on olulise välja jätnud.
Comment