sellisel hetkel jälgis ta tõenäoliselt tähelepanelikult vastase kehakeelt ja ju ta nägi, et vastane ei bluffi. Aga kas vastane võis oma väiksemat setti niimoodi mängida, uskudes et omab nutsi?
hehee, 23.11.2010 17:14
Seal ei näidata ka et mis siis vastasel oli.
Eks Imre peab ise küsima, et kuule mis sul siis oli, ei imesta kui oli gei ja libu:)
keegi vasta posti ka juba põrutanud on selle natukese lume pärast?
Tulin tlnst tartu autoga, heameelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes natuke lund näevad, tõmbavad automaatselt oma kiiruse 70km/h ja siis sitsivad sul ees.
Igal juhul parem kui need tüübid, kes vaatamata tuisule, lumisele ja jäisele teekatele panevad oma püsikiirusehoidja 100 peale ja tuiskavad edasi. Kui suvel ja heade teeoludega saab vahel kihutatud, siis talvel sõidan vääga ettevaatlikult.
e: Aga ilm on küll vastav täna, hea et niisama jalutades kooki ei pannud täna
keegi vasta posti ka juba põrutanud on selle natukese lume pärast?
Tulin tlnst tartu autoga, heameelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes natuke lund näevad, tõmbavad automaatselt oma kiiruse 70km/h ja siis sitsivad sul ees.
hea meelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes isegi kõige sitemate ilmastutingimustega ei tõmba kiirust alla, teeva väga ohtlike manöövreid pannes nii enda kui ka teiste elud ohtu.
Ojah, selle jutuga seoses tuleb 14 aasta tagune aeg meelde. Mina oma suvekummidega Acsona´ga uljalt kõigist 70+ kiirusega mööda. Suht kõvv tunne oli sellel ajal.
Wousha, kas sul on juba autoroolis elu silme eest läbi jooksnud ?
Comment