*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1261
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    see peab mingi nali olema

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1262
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      see peab mingi nali olema
      Jup. Ehk nähti kaarte valesti vms. ehk oli miski KQ vms.

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #1263
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Samas Kassike kirjutas, et Imre saatis sõnumi: "tegin hullu foldi, pärast seletan."


        Ei mõista tõesti, obvious ju, et enne riveri re-re raisi ta tüüpi ässade peale ei pannud.. ei näe foldi, perfect board..

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1264
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          no ei saa foldida ju...or what, eriti kui vastane on agressor.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1265
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            soulread.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1266
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              sellisel hetkel jälgis ta tõenäoliselt tähelepanelikult vastase kehakeelt ja ju ta nägi, et vastane ei bluffi. Aga kas vastane võis oma väiksemat setti niimoodi mängida, uskudes et omab nutsi?

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #1267
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Kellelgi playstation 2 on müüa? Modifitseeritud isend oleks hea :D

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1268
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  loen mingid raamatut kus defineeritakse meditatsiooni nii:

                  meditation is allowing what is.

                  oskab keegi tõlkida?

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #1269
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    hehee, 23.11.2010 17:14
                    Seal ei näidata ka et mis siis vastasel oli.
                    Eks Imre peab ise küsima, et kuule mis sul siis oli, ei imesta kui oli gei ja libu:)

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #1270
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      loen mingid raamatut kus defineeritakse meditatsiooni nii:

                      meditation is allowing what is.

                      oskab keegi tõlkida?
                      Saad aru, naba ümber pead täiega tšakrat tundma praegu

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #1271
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        loen mingid raamatut kus defineeritakse meditatsiooni nii:

                        meditation is allowing what is.

                        oskab keegi tõlkida?
                        See tähendab seda, et sa kasutad oma intellekti.

                        Comment

                        • wousha
                          FPP Pro
                          • Oct 2009
                          • 268

                          #1272
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          keegi vasta posti ka juba põrutanud on selle natukese lume pärast?

                          Tulin tlnst tartu autoga, heameelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes natuke lund näevad, tõmbavad automaatselt oma kiiruse 70km/h ja siis sitsivad sul ees.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1273
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Igal juhul parem kui need tüübid, kes vaatamata tuisule, lumisele ja jäisele teekatele panevad oma püsikiirusehoidja 100 peale ja tuiskavad edasi. Kui suvel ja heade teeoludega saab vahel kihutatud, siis talvel sõidan vääga ettevaatlikult.



                            e: Aga ilm on küll vastav täna, hea et niisama jalutades kooki ei pannud täna

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1274
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas wousha Vaata postitust
                              keegi vasta posti ka juba põrutanud on selle natukese lume pärast?

                              Tulin tlnst tartu autoga, heameelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes natuke lund näevad, tõmbavad automaatselt oma kiiruse 70km/h ja siis sitsivad sul ees.
                              hea meelega läheks kättpidi kallale nendele idiootidele, kes isegi kõige sitemate ilmastutingimustega ei tõmba kiirust alla, teeva väga ohtlike manöövreid pannes nii enda kui ka teiste elud ohtu.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1275
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Ojah, selle jutuga seoses tuleb 14 aasta tagune aeg meelde. Mina oma suvekummidega Acsona´ga uljalt kõigist 70+ kiirusega mööda. Suht kõvv tunne oli sellel ajal.

                                Wousha, kas sul on juba autoroolis elu silme eest läbi jooksnud ?

                                Comment

                                Working...