2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P
Ok 70 VPIP fishi vastu käsi.Turnil saan flushi,aga kõige sitema pmst 35-ga.Turni action:
ta 0.25$→ ma 2$ ta mingi 3.75$ vist oli,ok callin omast arust trapin...
River blank ja paneb 4.50$ potti ja tal jääb veel 9$ alles.
Calliksid või paneksid nuppe?
Küsimus suurele ringile, kas pokker on haige mäng või ei ole???
Õnnestus A26 rainbow flopil A6ga K9 käest suhkamisse saada, runner runner 9 9.
Siis mingi hetk mul AQs, laksin 3beti, 56 callib SBlt. Flop Q56. Nupud sisse, turn 6, river Q... peab meeldima. Aga miks sihuke persenuss peab kogu aeg toimuma???
yehh ****** värk see pokker... eile... 3way flop.. mul 7high flush flopist olemas vs set vs nutflushitõmme.. ei taha pidada, ikka see neljas flushikaart ka maha... blindide võitlus 3betitud pot, mul flopist K-high nut rida.. vastasel set.. obv ei taha pidada... flopist 2 paari.. donkbetisin välja.. vastane fd'ga paneb otsa.. obv turni talle flush ja ma idioot deep lauas maksin kinni ka.. rääkimata KKvsAA cooleritest ja siis sellistest toredatest laudadest kus flopi nuts saab ikka turni ja riveri käest suhkamisse kui ca 90% cbetid tuimalt maha callitakse.. lõpuks ajas juba see ka tilti kui regi lihtsalt tuimalt 55'ga callib kaks barrelit ära kui lauas kolm ülekaarti.. obv mul A-high vms... mindesti keeras nii ***** kui vähegi annab olla...
Comment