*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1021
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    AND I NEVER SAY NEVERRRRRRRRRRRR

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1022
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      teine lumi
      Kolmas ju.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1023
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P2010
        aasta on peagi lõppemas, seega pane "meeldib", kui ma olen sind selle
        aasta jooksul naeratama pannud. Pane see ka enda staatusesse ja sa
        üllatud kui paljusi inimesi oled sa naeratama pannud sellel aastal :P

        MINE ***** TONT TONT

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1024
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          LOL

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1025
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            wtf is this sh*t?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1026
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              see facebooki teema...mul ka seal mingid tondid, kes tahavad feimi..no wtf.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #1027
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                ma fame ei taha, ma tahan raha

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1028
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Mul siuke värk,et PTR ei tracki enam käsi :D.
                  Mingi 300$ on jätnud trackimata viimase 3 päeva jooksul.Mingid hädised sessid on seal kirjas ainult.
                  Last edited by qbj0hn; 18.11.10, 05:32.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #1029
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    FT update was no good for PTR.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1030
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      PTR imeb...milleks näidata vigaselt käsi :D
                      Mul PTR näitab, et olen mänginud 60% vähem käsi, kui reaalselt (bodog)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1031
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Ok 70 VPIP fishi vastu käsi.Turnil saan flushi,aga kõige sitema pmst 35-ga.Turni action:
                        ta 0.25$→ ma 2$ ta mingi 3.75$ vist oli,ok callin omast arust trapin...
                        River blank ja paneb 4.50$ potti ja tal jääb veel 9$ alles.
                        Calliksid või paneksid nuppe?

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #1032
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Küsimus suurele ringile, kas pokker on haige mäng või ei ole???
                          Õnnestus A26 rainbow flopil A6ga K9 käest suhkamisse saada, runner runner 9 9.
                          Siis mingi hetk mul AQs, laksin 3beti, 56 callib SBlt. Flop Q56. Nupud sisse, turn 6, river Q... peab meeldima. Aga miks sihuke persenuss peab kogu aeg toimuma???

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #1033
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            pokker on lill

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1034
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              yehh ****** värk see pokker... eile... 3way flop.. mul 7high flush flopist olemas vs set vs nutflushitõmme.. ei taha pidada, ikka see neljas flushikaart ka maha... blindide võitlus 3betitud pot, mul flopist K-high nut rida.. vastasel set.. obv ei taha pidada... flopist 2 paari.. donkbetisin välja.. vastane fd'ga paneb otsa.. obv turni talle flush ja ma idioot deep lauas maksin kinni ka.. rääkimata KKvsAA cooleritest ja siis sellistest toredatest laudadest kus flopi nuts saab ikka turni ja riveri käest suhkamisse kui ca 90% cbetid tuimalt maha callitakse.. lõpuks ajas juba see ka tilti kui regi lihtsalt tuimalt 55'ga callib kaks barrelit ära kui lauas kolm ülekaarti.. obv mul A-high vms... mindesti keeras nii ***** kui vähegi annab olla...

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1035
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                www.no1cares.eu ?

                                Comment

                                Working...