*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1006
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***



    sealt teine pusa. 2650FPP oma. kas keegi on selle Starsist tellinud. kangesti huvitab mind, milline see pusa tagantpoolt välja näeb. tahaks tellida, aga kui taga suurelt mingi tikitud PokerStars.com, siis ei taha väga soetada. keegi teab milline see tagant on?
    Last edited by kardaanirist; 17.11.10, 20:45.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1007
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      http://www.pokerstars.ee/en/vip/stor...ens&prod=cl-55

      sealt teine pusa. 2650FPP oma. kas keegi on selle Starsist tellinud. kangesti huvitab mind, milline see pusa tagantpoolt välja näeb. tahaks tellida, aga kui taga suurelt mingi tikitud PokerStars.com, siis ei taha väga soetada. keegi teab milline see tagant on?
      he hehe hehehe... teades starsi siis ma v6in 85% tõenäosusega 6elda et seal at least mingi PS m2rk.. halvimaljuhul selja ala/ylaosas suurel "POKERSTARS"

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1008
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        hmm. pildilt tundub, et vasakue käe varrukal on starsi logo ja see on ok, sest see on nii väike. kui taga isegi oleks kuskil väikselt PokerStars.com või väike logo, siis poleks ka hullu. lihtsalt ei sooviks osta, kui seal suurelt mingi räme reklaam.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1009
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          oih vale aadressi andsin. mõtlesin hoopis seda linki -> http://www.pokerstars.ee/en/vip/store/?cat=mens

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #1010
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            See Spade designe? Taga minu mäletamist mööda mingit starsi logo pold, aga pusa ise nägi IRL väga rõve välja IMO, ärisin kohe maha selle, sest ise poleks suutnud selga panna. Musta tooni asemel oli tumepruun vms ;D .
            Ehk ma ei soovita.

            Samas sõber tellis sealt ühe valge pusa mis näeb väga tsill välja.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1011
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              [youtube]Zf052uxFF58[/youtube]

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1012
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                sass, kas sul on olnud kunagi varem nii nagu sul kunagi varem olnud pole???

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1013
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  sass, kas sul on olnud kunagi varem nii nagu sul kunagi varem olnud pole???
                  jah kunagi varem oli mul hirmutunne mis mu mossest saab kui olin poolel teel yle katuse, mida mul kunagi varem olnud polnud

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1014
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    TRA. tahan ühte laulu kuulata, aga ei mäleta ei esitajat ega meloodiat ega sõnu ega pealkirja. viimased 2 tundi juba winamp shuffle peal, aga luckbox ei pea
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1015
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      ma mõtlen veidi teist asja, ära kurat mõtle nii palju inglise keeles. eesti keel suht pädev, saab asjad aetud küll. ei oloe vaja sellist muljet jätta, et oskan inglise keeles paremini mõelda kui eesti keeles. keri perse ja sii on ka teisi selliseid foorumlasi kes proovivad nii mõelda. mõistust, mõistust...

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1016
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        ?
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1017
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          irw... tartus esimene lumi maas ja jube kuulen kedagi parklas driftimas :D

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1018
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            tallinnas sajab ka taas seda valget sitta. miks , seda ma ei tea, aga kui kellelgi on seoses sellega vaja eneseellimineerimise kursuseid vaja võtta, siis ärge minu poole pöörduge. ma ei saa teid sellise depressivse ilmaga aidata.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #1019
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              teine lumi

                              Comment

                              • Carl
                                FPP Pro
                                • Jul 2010
                                • 213

                                #1020
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                [YOUTUBE]Cj6ho1-G6tw[/YOUTUBE]
                                AMAZED.

                                Comment

                                Working...