*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #136
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    [spoiler]Keegi teab Tallinnas mingit vip-sauna või mingit ägedat place, kus oleks mullikas, saun, tsill ruum? Oleks vaja ühele inimesele sünnipäevaks üllatus teha.. See kalev spa vipikas tundub ka päris okey - http://www.real24.ee/virtuaaltuur/ka...vip1_vip1.html , aga kuskil olen näinud nagu veel lahedamat kohta...mõnes kesklinna hotellis kõige kõrgemal korrusel miljoni vaatega - oskab keegi midagi sellisele kirjeldusele vastata?
    Olümpias on viimasel korrusel saun ja leiliruumist avaneb vaade vanalinnale. Väga nuts. Aga seal mullivanni asemel on bassein

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #137
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Olümpias on viimasel korrusel saun ja leiliruumist avaneb vaade vanalinnale. Väga nuts. Aga seal mullivanni asemel on bassein
      Seda vist mõtlesingi, aga ma ei leia netist kuskilt mingit infi selle kohta...viskab mingi radisson blu internationali... oskad aidata?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #138
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Jõusaal, bassein ja saunad Radisson Blu Hotel Olümpia kõrgeimal korrusel asuvas tervisekeskuses Club 26, millest avanevad imelised vaade Tallinnale.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #139
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Jah, vanasti oli Revali all, nüüd Radisson Blu oma. Alati võib ka läbi hüppata ja üle vaadata milline välja näeb.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #140
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Radisson SAS-is on ka.Ema kunagi käis seal.Rääkis,et saunast näeb linna jms,vannid ja kogu möll.Pidas sünnipäeva seal kunagi.Kõige kõrgemal peaks olema,vähemalt siis oli.
            Last edited by qbj0hn; 03.11.10, 13:36.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #141
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Kas keegi saaks anda palun otse lingi pokerstarsi mac versioonile?
              Seda ei ole millegipärast pokerstars.ee lehel ning pokerstars.comi lehele on võimatu minna, kuna ta suunab alati tagasi .ee'le :S

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #142
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Nvm,olen vist ajast maha jäänud ja enam see ei kanna SAS nime jah

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #143
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Kas keegi saaks anda palun otse lingi pokerstarsi mac versioonile?
                  Seda ei ole millegipärast pokerstars.ee lehel ning pokerstars.comi lehele on võimatu minna, kuna ta suunab alati tagasi .ee'le :S
                  Maci softi ei olegi veel Eesti kliendi jaoks. Vist.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #144
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Maci softi ei olegi veel Eesti kliendi jaoks. Vist.
                    Hmm. Kuidagi vist ei ole võimalik saada ka .com lehele ilma, et ta automaatselt suunaks kohe ee'le?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #145
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***



                      ep 29 ja 30....viimased WSOP ME osad. Mängitakse kuni November 9ni


                      toored osad :D

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #146
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Hmm. Kuidagi vist ei ole võimalik saada ka .com lehele ilma, et ta automaatselt suunaks kohe ee'le?
                        Ikka on. http://www.hidemyass.com/ aitab.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #147
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                          Nüüd ma tean mis Leits tunneb...


                          Minu novembrikuu siiani (NL20):
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          pilt endal peaaegu, et 1:1

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #148
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            Irw, sellest ma ka pole siiani aru saanud Kardavad, et statid vahetavad kohad
                            mul igas lauas valel kohal

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #149
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              pilt endal peaaegu, et 1:1
                              hea, et kellegil siis vähemalt korragi see kuu plusspoolel olnud. : D

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #150
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Radisson SAS-is on ka.Ema kunagi käis seal.Rääkis,et saunast näeb linna jms,vannid ja kogu möll.Pidas sünnipäeva seal kunagi.Kõige kõrgemal peaks olema,vähemalt siis oli.
                                Otsisin päris kaua, aga ikka ei leidnud. Kui viitsid või keegi teine teab võite välja otsida

                                Comment

                                Working...