Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Olümpias on viimasel korrusel saun ja leiliruumist avaneb vaade vanalinnale. Väga nuts. Aga seal mullivanni asemel on bassein
Algselt postitas BuildUp
Vaata postitust
TC

Comment