Re: bisnessteema
1. Kogu lähirringkond juba pani käe alla kellel võimalus oli kuna summa oli ikka oluliselt suurem sellest mida siin esitlesin. Puudu jäi vaid viimane osa ja mõtlesin, et pakun siia kuna siin tihti peale räägitakse kuidas kuhugi pole investeerida jne.
2. Küsi ennem milleks luba??? ...ei tasu end nii üle tähtsustada ka nagu. Kellel huvi oli see võttis ühendust ja investeeris.
Sain kogu summa kokku ja tehing sai tehtud nii et võib teemale punkti panna.
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
2. Küsi ennem milleks luba??? ...ei tasu end nii üle tähtsustada ka nagu. Kellel huvi oli see võttis ühendust ja investeeris.
Sain kogu summa kokku ja tehing sai tehtud nii et võib teemale punkti panna.
Comment