bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #151
    Re: bisnessteema

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kui asjaga nii kiire ja asi niivõrd "hea", siis kas tõesti lähiringkonnas pole tuttavat, kes vastu tuleks ja aitaks.

    Igatahes, teinekord enne küsi kellegilt luba ja räägi asjast täpsemalt, kõrvaltvaatajale hetkel jääb mulje kui suurest mullist.
    1. Kogu lähirringkond juba pani käe alla kellel võimalus oli kuna summa oli ikka oluliselt suurem sellest mida siin esitlesin. Puudu jäi vaid viimane osa ja mõtlesin, et pakun siia kuna siin tihti peale räägitakse kuidas kuhugi pole investeerida jne.

    2. Küsi ennem milleks luba??? ...ei tasu end nii üle tähtsustada ka nagu. Kellel huvi oli see võttis ühendust ja investeeris.
    Sain kogu summa kokku ja tehing sai tehtud nii et võib teemale punkti panna.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #152
      Re: bisnessteema

      Olen kombanud nn mõlemat poolt. Arvan, et kui mitte lepingutesse laskuda, siis väga suur argument oleks suuline käendus respekteeritud tegelase poolt(mitte teise huiari poolt). Ja seda pole mitte kerge saada!
      Pole mõtet ka jahuda super-gigahyper äriplaanist-seda ei usu anyway keegi

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #153
        Re: bisnessteema

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Olen kombanud nn mõlemat poolt. Arvan, et kui mitte lepingutesse laskuda, siis väga suur argument oleks suuline käendus respekteeritud tegelase poolt(mitte teise huiari poolt). Ja seda pole mitte kerge saada!
        Pole mõtet ka jahuda super-gigahyper äriplaanist-seda ei usu anyway keegi
        Suured tänud huiari tiilti eest.

        Juhul kui sain ikka ''vihjetest'' õigesti aru.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #154
          Re: bisnessteema

          Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
          2. Küsi ennem milleks luba??? ...ei tasu end nii üle tähtsustada ka nagu. Kellel huvi oli see võttis ühendust ja investeeris.
          Sain kogu summa kokku ja tehing sai tehtud nii et võib teemale punkti panna.
          Kahju, et keegi teine siis kiiremini ei reageerinud ja posti ei kustutanud :(.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #155
            Re: bisnessteema

            Kui keegi kiiret raha tahab teenida, siis homseni aega mulle pappi peale pritsida (min osalus 4999,90€). BWG ja wowa tunnistavad, et asi legit ja ülelaskmist ei ole. Ütlen ka, et see on ikka tunduvalt parem kui siinsemad varasemad stake diilid jne ning nt muruntau diil oli selle kõrval poisike.

            Kõik sõbrad-tuttavad on jubad rahad juba sisse pannud, nii et mingitel krdi modedel ei ole vaja mölisema hakata, eksole.

            (K)(L),

            suure karu poeg.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #156
              Re: bisnessteema

              hakkad mett müüma?

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #157
                Re: bisnessteema

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                Kui keegi kiiret raha tahab teenida, siis homseni aega mulle pappi peale pritsida (min osalus 4999,90€). BWG ja wowa tunnistavad, et asi legit ja ülelaskmist ei ole. Ütlen ka, et see on ikka tunduvalt parem kui siinsemad varasemad stake diilid jne ning nt muruntau diil oli selle kõrval poisike.

                Kõik sõbrad-tuttavad on jubad rahad juba sisse pannud, nii et mingitel krdi modedel ei ole vaja mölisema hakata, eksole.

                (K)(L),

                suure karu poeg.
                Legit teema jah, pool läheb karupoja tasku ja teine pool mulle. Wowa on meil tankist.

                Peace, Genie.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #158
                  Re: bisnessteema

                  Mis vahe on Vanguardi S&P 500 'l (VFINX) vs SPY 'l?

                  Nt siin: http://blogs.cfainstitute.org/invest...ent-investing/

                  Ja 2+2 jahuvad Vanguardist, aga LHV-s osta üritad (virtuaalkontoga trollin) siis aint SPY leiab üles.

                  Comment

                  • anti
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 74

                    #159
                    Re: bisnessteema

                    SPY on börsil kauplev fond (ETF). VFINX seda ei ole, see USA teema ning sina seda osta ei saa. Vanguardi kodulehelt leiad nende ETFid üles ning neid kõiki peaks olema võimalik läbi LHV osta.

                    Comment

                    Working...