bisnessteema
Collapse
X
-
Re: bisnessteema
Tundub nii...ei olnud isegi kursis mitte. Nagu aru saan kasutatakse ikkagi skeemi, et inimene soomest tellib veo. Seega saab iga kell ametlikult ära tõestada, et kaup on tellija oma ja tema omatarbeks.Algselt postitas maarios Vaata postitustsee teema ju ammu olemas vist:
http://www.kinglogistics.eu/Suomi
Comment
-
Re: bisnessteema
Kaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.
isepankur.ee ja omaraha.ee
Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
Comment
-
Re: bisnessteema
Kui sa sellises kasutajaga rääkisid, miks sa siis talt ei küsinud ?Algselt postitas timz0333 Vaata postitustKaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.
isepankur.ee ja omaraha.ee
Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
Comment
-
Re: bisnessteema
Isegi kui see tõsi on, siis on ajaline sample liiga väike ning firma on lihtsalt korraliku upswingi peal. Umbes sama nagu mängid 10 SnG'd, millest 8 võidad ning siis arvad kohe, et suudad sellise ROI'ga mängu biitida.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustKaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.
isepankur.ee ja omaraha.ee
Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
Comment
-
Re: bisnessteema
Mul ka tuttav hetkel testperioodil isepankur.ee-sse investeerimisega ja siiani väga rahul.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustKaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.
isepankur.ee ja omaraha.ee
Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
Comment
-
Re: bisnessteema
Usaldangi antud inimest. Aga erinevad arvamused ei tee ju paha?Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitustKui sa sellises kasutajaga rääkisid, miks sa siis talt ei küsinud ?
Tean, et ta portfell on 10K€+ ja kasvab intresside näol järjepidevalt. Loomulikult on võimalus, kogu oma raha kaotada aga laenulepingud sõlmitakse otse inimesega ja IP võtab sealt vahelt mingi osa.
Samuti ütles, et ei pea olema mingeid suuri teadmisi ja kulutama oma aega lihtsalt koosta isepakkuja ja kasvata portfelli. Intressi määra kellele sa laenu annad saad ise paika panna.
Mul on seal proovikonto juba olemas ja siiani kõik positiivne. Lehekülg ise "IP" on korralikult koostatud ja mugav kasutajale. Passiivselt oma tulusid tõsta kasvõi 10% on ju väga hea tulem.
Comment
-
Re: bisnessteema
kui rangelt on karistatav näiteks korteri üürimisel saadud tulu deklareerimine jätmine või omaraha/isepankurist saadud tulu deklareerimata jätmine?
olen kuulnud küll, et päris paljud ei deklareeri korteri üüri tulu jne?
kui hullult seda üldse kontrollitakse?
Comment
-
Re: bisnessteema
Karstus on see, et pead võla ära maksma+25% intressi. 5 aasta pärast võib summa päris suur ollakui rangelt on karistatav näiteks korteri üürimisel saadud tulu deklareerimine jätmine või omaraha/isepankurist saadud tulu deklareerimata jätmine?
olen kuulnud küll, et päris paljud ei deklareeri korteri üüri tulu jne?
kui hullult seda üldse kontrollitakse?
Kui suur on see võimalus?MA pole ressurssi korteritulusi uurida puurida v isepankuri teemadega kursis olla
Comment
-
Re: bisnessteema
olen kuulnud, et korteriomanike nn kutsutakse kohvile siis kui keegi vihje teeb, selle tegijaks on tavaliselt (eks)üürnik, kellega omanikul kõige soojemad suhted pole olnud
kui üürnik suudab ära tõestada nt ülekannetega, et on 3 aastat üüri maksnud, siis võib suht tõenäoliselt nõue küll tulla
Comment
-
Re: bisnessteema
Jah, aga see on ainult kitse panemise juhul. Ja enamus üürnikke maksab sulas, seega veel raskem tõestada. Üürileandjana võiksin öelda, et jah üürileping on, aga pole sentigi saanud ja üürnik mulle võlguolen kuulnud, et korteriomanike nn kutsutakse kohvile siis kui keegi vihje teeb, selle tegijaks on tavaliselt (eks)üürnik, kellega omanikul kõige soojemad suhted pole olnud
kui üürnik suudab ära tõestada nt ülekannetega, et on 3 aastat üüri maksnud, siis võib suht tõenäoliselt nõue küll tulla
Comment
-
Re: bisnessteema
võib-olla tõesti enamik maksab sulas, ise üürnik ja alati ülekandega asi käinud
Comment
-
Re: bisnessteema
Maksan ise ka sulas ja võtan alati allkirja, et keegi nussida ei saaks :)Algselt postitas privador Vaata postitustJah, aga see on ainult kitse panemise juhul. Ja enamus üürnikke maksab sulas, seega veel raskem tõestada. Üürileandjana võiksin öelda, et jah üürileping on, aga pole sentigi saanud ja üürnik mulle võlgu
Comment
-
Re: bisnessteema
Sama siin.Algselt postitas Rigged Vaata postitustMaksan ise ka sulas ja võtan alati allkirja, et keegi nussida ei saaks :)
Comment
-
Re: bisnessteema
Kui asjaga nii kiire ja asi niivõrd "hea", siis kas tõesti lähiringkonnas pole tuttavat, kes vastu tuleks ja aitaks.
Igatahes, teinekord enne küsi kellegilt luba ja räägi asjast täpsemalt, kõrvaltvaatajale hetkel jääb mulje kui suurest mullist.
Comment
Comment