bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #136
    Re: bisnessteema

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma olen ka kuskilt lugenud, et olgugi, et legaalne on viia teatud kogus üle, aga kui sa ikka iga päev (lol) viid mingi ropu koguse alkot üle piiri, siis vast pead ikka aru andma hakkama. IMO on õigus enda tarbeks üle viia, aga mitte müügiks?
    +1

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #137
      Re: bisnessteema

      Algselt postitas maarios Vaata postitust
      see teema ju ammu olemas vist:
      http://www.kinglogistics.eu/Suomi
      Tundub nii...ei olnud isegi kursis mitte. Nagu aru saan kasutatakse ikkagi skeemi, et inimene soomest tellib veo. Seega saab iga kell ametlikult ära tõestada, et kaup on tellija oma ja tema omatarbeks.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #138
        Re: bisnessteema

        Kaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.

        isepankur.ee ja omaraha.ee

        Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #139
          Re: bisnessteema

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.

          isepankur.ee ja omaraha.ee

          Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
          Kui sa sellises kasutajaga rääkisid, miks sa siis talt ei küsinud ?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #140
            Re: bisnessteema

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Kaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.

            isepankur.ee ja omaraha.ee

            Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
            Isegi kui see tõsi on, siis on ajaline sample liiga väike ning firma on lihtsalt korraliku upswingi peal. Umbes sama nagu mängid 10 SnG'd, millest 8 võidad ning siis arvad kohe, et suudad sellise ROI'ga mängu biitida.

            Comment

            • Majandaja
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 2133

              #141
              Re: bisnessteema

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Kaevasin mingi vana teema välja ja küsin siin.

              isepankur.ee ja omaraha.ee

              Kas keegi siinsetest kasutab (investeerib) nendes portaalides ja jagab mingeid nippe? Rääkisin ühe kasutajaga kes tegutseb seal firmana ja omab üle 900 laenulepingu ühes portaalis. Tootlus aastas ligi 20% ja punases olevate laenude osakaal mõni %. Kõlab kuidagi liiga easy money.
              Mul ka tuttav hetkel testperioodil isepankur.ee-sse investeerimisega ja siiani väga rahul.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #142
                Re: bisnessteema

                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                Kui sa sellises kasutajaga rääkisid, miks sa siis talt ei küsinud ?
                Usaldangi antud inimest. Aga erinevad arvamused ei tee ju paha?

                Tean, et ta portfell on 10K€+ ja kasvab intresside näol järjepidevalt. Loomulikult on võimalus, kogu oma raha kaotada aga laenulepingud sõlmitakse otse inimesega ja IP võtab sealt vahelt mingi osa.

                Samuti ütles, et ei pea olema mingeid suuri teadmisi ja kulutama oma aega lihtsalt koosta isepakkuja ja kasvata portfelli. Intressi määra kellele sa laenu annad saad ise paika panna.


                Mul on seal proovikonto juba olemas ja siiani kõik positiivne. Lehekülg ise "IP" on korralikult koostatud ja mugav kasutajale. Passiivselt oma tulusid tõsta kasvõi 10% on ju väga hea tulem.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #143
                  Re: bisnessteema

                  kui rangelt on karistatav näiteks korteri üürimisel saadud tulu deklareerimine jätmine või omaraha/isepankurist saadud tulu deklareerimata jätmine?

                  olen kuulnud küll, et päris paljud ei deklareeri korteri üüri tulu jne?
                  kui hullult seda üldse kontrollitakse?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #144
                    Re: bisnessteema

                    kui rangelt on karistatav näiteks korteri üürimisel saadud tulu deklareerimine jätmine või omaraha/isepankurist saadud tulu deklareerimata jätmine?

                    olen kuulnud küll, et päris paljud ei deklareeri korteri üüri tulu jne?
                    kui hullult seda üldse kontrollitakse?
                    Karstus on see, et pead võla ära maksma+25% intressi. 5 aasta pärast võib summa päris suur olla
                    Kui suur on see võimalus?MA pole ressurssi korteritulusi uurida puurida v isepankuri teemadega kursis olla

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #145
                      Re: bisnessteema

                      olen kuulnud, et korteriomanike nn kutsutakse kohvile siis kui keegi vihje teeb, selle tegijaks on tavaliselt (eks)üürnik, kellega omanikul kõige soojemad suhted pole olnud
                      kui üürnik suudab ära tõestada nt ülekannetega, et on 3 aastat üüri maksnud, siis võib suht tõenäoliselt nõue küll tulla

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #146
                        Re: bisnessteema

                        olen kuulnud, et korteriomanike nn kutsutakse kohvile siis kui keegi vihje teeb, selle tegijaks on tavaliselt (eks)üürnik, kellega omanikul kõige soojemad suhted pole olnud
                        kui üürnik suudab ära tõestada nt ülekannetega, et on 3 aastat üüri maksnud, siis võib suht tõenäoliselt nõue küll tulla
                        Jah, aga see on ainult kitse panemise juhul. Ja enamus üürnikke maksab sulas, seega veel raskem tõestada. Üürileandjana võiksin öelda, et jah üürileping on, aga pole sentigi saanud ja üürnik mulle võlgu

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #147
                          Re: bisnessteema

                          võib-olla tõesti enamik maksab sulas, ise üürnik ja alati ülekandega asi käinud

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #148
                            Re: bisnessteema

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Jah, aga see on ainult kitse panemise juhul. Ja enamus üürnikke maksab sulas, seega veel raskem tõestada. Üürileandjana võiksin öelda, et jah üürileping on, aga pole sentigi saanud ja üürnik mulle võlgu
                            Maksan ise ka sulas ja võtan alati allkirja, et keegi nussida ei saaks :)

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #149
                              Re: bisnessteema

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              Maksan ise ka sulas ja võtan alati allkirja, et keegi nussida ei saaks :)
                              Sama siin.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #150
                                Re: bisnessteema

                                Kui asjaga nii kiire ja asi niivõrd "hea", siis kas tõesti lähiringkonnas pole tuttavat, kes vastu tuleks ja aitaks.

                                Igatahes, teinekord enne küsi kellegilt luba ja räägi asjast täpsemalt, kõrvaltvaatajale hetkel jääb mulje kui suurest mullist.

                                Comment

                                Working...