*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2206
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mind huvitaks ka see turvaribata 25 kroonine. on sul mingi hinnasoov?
    love your avatar!

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2207
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      lmao.......rofl.....see korea vend :D, eile reporteris tehti seda tegelast toorelt maha :D

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #2208
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        lmao.......rofl.....see korea vend :D, eile reporteris tehti seda tegelast toorelt maha :D
        pealtnägijas oli päris pikk lugu temast mingi kahtlane sekti vend on

        Comment

        • karel111
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 27

          #2209
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Kõik, kes seda veel ei tea, siis homme Pühapäeval, 31. oktoobril kell 4 tuleb kellaosutid nihutada ühe tunni võrra tagasi.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2210
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas karel111 Vaata postitust
            Kõik, kes seda veel ei tea, siis homme Pühapäeval, 31. oktoobril kell 4 tuleb kellaosutid nihutada ühe tunni võrra tagasi.
            Tean....ja tra ma olen jälle öösel tööl, kui kellad tagasi keeratakse.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2211
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              wiii...rohkem aega siis ju magada ... need tagasi keeramised rocks

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2212
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Päris huvitav on ärgata kodus, kui koju jõudmist absoluutselt ei mäleta...mida iganes :D Pohmakat samas pole üldse, kuigi sai viina, õlut, hot shote, jägeri shote jne joodud :D

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #2213
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas antnx Vaata postitust
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Psychol...ited_States%29

                  Need uudised on fake ja rohkem fakemat ei saa olla. Sisu lugeda on see jama kõik fabritseeritud, et hirmu külvata.
                  Mees, mis juttu sa ajad ?

                  Dubai ametivõimude kinnitusel oli eile ühest Ameerika Ühendriikidesse teel olnud lennukist leitud kastis pomm.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2214
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Teab keegi kas kava.ee'st venekeelne versioon ka olemas on?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2215
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2216
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Tra, kui närvi ajavad teatud inimesed facebookis. Kutsutakse pidevalt mingit sitta tegema, mängitakse fucking mänge jne(FARMVILLE MIDA VI**U NIME). Siis on need, kes postitavad mis päeval juhtunud on nii detailselt kui võimalik või ajavad niisama sitta ja spammivad.
                        Ntx:"50 pakki Tutti Frutisi hommikul ära suua pole mitte üldsegi paha"

                        Kui ma panen oma seinale, et mul on uus nr, siis olen kindel et 90% inimesi ei näe ega teagi seda. Sest see matub mingi muu tähtsusetu pasa alla.

                        Comment

                        • KeRRRt
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 774

                          #2217
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Tra, kui närvi ajavad teatud inimesed facebookis. Kutsutakse pidevalt mingit sitta tegema, mängitakse fucking mänge jne(FARMVILLE MIDA VI**U NIME). Siis on need, kes postitavad mis päeval juhtunud on nii detailselt kui võimalik või ajavad niisama sitta ja spammivad.
                          Ntx:"50 pakki Tutti Frutisi hommikul ära suua pole mitte üldsegi paha"

                          Kui ma panen oma seinale, et mul on uus nr, siis olen kindel et 90% inimesi ei näe ega teagi seda. Sest see matub mingi muu tähtsusetu pasa alla.
                          lols. ära twitterit küll endale tee.

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #2218
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Kes natuke naerda tahab ning entertainment value'st lugu peab, siis vaadake selle tüübi live 4-tabling videot. Vana video, aga kindlasti neid, kes seda ei tea. Ise mingi 3 korda vaadanud ning ikka naljakas :D

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2219
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                              Juhtus siis nii, et just 40min tagasi mina rahulikult starsis grindimas ja kuulen järsku väljast... nätaki nätaki... kriuks kräuks... NÄTAKI...
                              ...kuna elan Tallin-Tartu mnt ääres Ussisoo kandis siis aimasin halba... ruttu helkur jope selga taskulamp ja telefon kaasa ja õue...
                              Martin Šmutov käib ka seda foorumit vist lugemas: http://www.postimees.ee/?id=334461

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2220
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Martin Šmutov käib ka seda foorumit vist lugemas: http://www.postimees.ee/?id=334461
                                No ega ükski PP foorumi liige tasuta rahast ei keelduks. Jaanus, sa nõua Martinilt ikka oma osa.

                                Comment

                                Working...