*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2161
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mis värk on? kaua sa praeguseks järjest üleval oled olnud?
    no tund olen maganud 38h jooksul

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #2162
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Melatoniin pidi aitama magada jääma ja samuti ZMA või lihtsalt Magneesium+B6, tsink vist seal nii oluline ei ole. Kuigi viimane lihtsalt soodustab kvaliteetsemat und, magama jäämisel ei pruugi aidata.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #2163
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Ärge jumala eest unerohtu võtke kui teil väga-väga tõsine probleem ei ole juba kuid. Endal oli ka paarinädalane periood eelmine aasta kui ei saanud hästi magada, mingi 4h päevas ja oli uni läinud ja päev otsa zombie, aga kui pokkerijutukas mainisin, et peaks perearstil laskma unerohtu kirjutada saatis unerohu-ekspert Klamber mu viisakalt p*rse, et nii lolli mõttega lagedale tulin... Pidi jõhker psühholoogiline sõltuvus tekkima, et niisama ei saagi kunagi ilma selleta magama põhimõtteliselt.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #2164
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Jeremy Clarkson kirjutas ka, et need unerohud serious drugs ikka. Võttis ühe alla pika lennureisi jooksul ja pärast oli nii uimane olla ning oleks mitu korda peaaegu mäsa pannud autoga.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #2165
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            ext results appended to pokerstove.txt

            44 games 0.001 secs 44,000 games/sec

            Board: Ad Tc 2d 3c
            Dead:

            equity win tie pots won pots tied
            Hand 0: 70.455% 70.45% 00.00% 31 0.00 { AhKd }
            Hand 1: 29.545% 29.55% 00.00% 13 0.00 { Td9d }


            ---

            Õpin siin uusi asju. Küsimus, et mis mu pot odds peaks olema, et ta all in-i call oleks õige? Vbl panen väga mööda praegu, ärge kurjaks saage

            3,3:1 siis jooksen longrunis nulli v?

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #2166
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              mõttetu mingite unerohtudega jamada, paar mahvi popsu ja magad nagu titt

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #2167
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                mõttetu mingite unerohtudega jamada, paar mahvi popsu ja magad nagu titt
                paneks siis juba üledoosi herot ning magaks aastaid..

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #2168
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                  paneks siis juba üledoosi herot ning magaks aastaid..
                  pane.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2169
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                    paneks siis juba üledoosi herot ning magaks aastaid..
                    Kuule ekspert

                    Venemaa ja Ameerika Ühendriigid viisid läbi esimese ühise narkovastase võitluse operatsiooni Afganistanis, mille käigus hävitati kolm heroiini ja üks morfiini tootmiseks mõeldud laboratoorium.


                    Kas meil saab ka osta 1 doos= 5$ ?

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #2170
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Wtf mis ekspert ma sul olen?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #2171
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Harval tarbimisel ei tee need unerohud/rahustid halba midagi. Kui neid mingi 30 päeva järjest võtta, siis pead juba ise piisavalt rumal olema. See "räige psühholoogiline sõltuvus" on samas stiilis mis "hakkad kanepit suitsetama, järgmise asjana süstid". Mõõdukus ennekõike, seltsimehed.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2172
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Kuule ekspert

                          Venemaa ja Ameerika Ühendriigid viisid läbi esimese ühise narkovastase võitluse operatsiooni Afganistanis, mille käigus hävitati kolm heroiini ja üks morfiini tootmiseks mõeldud laboratoorium.


                          Kas meil saab ka osta 1 doos= 5$ ?
                          Mööda ei pane tugevalt ?

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #2173
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Mööda ei pane tugevalt ?
                            oleks nagu ju...miljard dollarit jagada 200 miljoniga

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2174
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Ma mõtlesin, tema quote vms.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #2175
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kuule ekspert

                                Venemaa ja Ameerika Ühendriigid viisid läbi esimese ühise narkovastase võitluse operatsiooni Afganistanis, mille käigus hävitati kolm heroiini ja üks morfiini tootmiseks mõeldud laboratoorium.


                                Kas meil saab ka osta 1 doos= 5$ ?
                                Üldist narkoturgu vaadates julgen pakkuda, et Eestis on doos kallim.

                                Comment

                                Working...