Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
jup, alviniga veel homnikul vaidlesime, et mida sajaad, et flop oli 568, kuigi tegelt oli 578 :)
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust

esimese 8 min järgi tundus väga ok video. Järgmine võiks olla nagu esimene video mis tegid lives, mitte replayeriga, aga pikem võiks olla...1h ja suts peale.


Comment