Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Oskab keegi öelda mõne programmi nime, millega videot editida?
Muidu olen Camtasiaga oma asjad ära saanud teha, kuid seekord ei saa.
Videole tahaks hääle lisada, aga kuna hääl on pikem, siis olek vaja mingi aeg video seisma panna vms..ma ei teagi :D
Keeruline värk lol
Oskab keegi öelda mõne programmi nime, millega videot editida?
Muidu olen Camtasiaga oma asjad ära saanud teha, kuid seekord ei saa.
Videole tahaks hääle lisada, aga kuna hääl on pikem, siis olek vaja mingi aeg video seisma panna vms..ma ei teagi :D
Keeruline värk lol
TC
Comment