Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Minuarust küll mitte, 2009 careeri teen teist korda juba... Oleneb muidugi millega võrrelda, Gran Turismode ja Civilizationidega võrdselt ei pane muidugi tunde sisse, aga kui võrrelda teiste võitluskunsti-mängudega, siis UFC-sse ma isegi üksi ikka tublisti rohkem tunde pannud kui teistesse (v.a. Tekken 3 :D).
Algselt postitas isenseven
Vaata postitust
TC
Comment