*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #826
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    video oleks testi cool .. mingi 30-40 minutit .. eriti vinge oleks kui teeksid replayeriga, et saaksid lihtsalt seletada, miks jms mida konkreetselt tegid

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #827
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      level:D

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #828
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        kui sooviks suusareisi teha mägedesse, kuhu soovitate ja miks?
        andorra? austria? itaalia? või mingi muu ?

        kuda kohapeal varustusega lood on, palju plekib?
        tyty
        Raudselt Austria.
        Kohapeal varustus on umbes samakallis kui oma varustuse ülevedu
        Võidad ~200 krooni vms

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #829
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
          level:D
          mis lvl? ta ytles ajuvabale seda 100% ja ma usun et see oleks paljude soov... niiet ma ei saa aru mis lvlit sa m6tled siin praegu

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #830
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            irw


            Väike tüdruk, noh nii 8 aastane, on emaga dušši all.
            Vaatab ema ja küsib: "Emme? Kuna mina endale sellised asjad saan?" ja osutab ema rindadele.
            Ema: "No oota paar aastat, küll kasvavad..."
            OK. See selleks.
            Läheb nädal mööda ja sama väike tüdruk on isaga dušši all.
            Üks moment jääb plika issit üksisilmi vaatama ja küsib...
            "Issi? Kuna mina endale sellise asja jalgade vahele saan?"
            "Kui saladust oskad pidada siis kohe..."





            btw, sõidan rongiga tln-trt ja mõtlesin et uurin pikimaid vahemaid jnejnejne.
            Moskva - Vladivostok on 9259km...kyll aga lmao

            Moscow–Pyongyang (10,267 km, 6,380 mi)[2] and the Kiev–Vladivostok (11,085 km, 6,888 mi)[3] services, both of which also follow the Trans-Siberian for much of their routes.


            mul pole sõnu, see on kindel suitsiid ju...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #831
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              irw


              Väike tüdruk, noh nii 8 aastane, on emaga dušši all.
              Vaatab ema ja küsib: "Emme? Kuna mina endale sellised asjad saan?" ja osutab ema rindadele.
              Ema: "No oota paar aastat, küll kasvavad..."
              OK. See selleks.
              Läheb nädal mööda ja sama väike tüdruk on isaga dušši all.
              Üks moment jääb plika issit üksisilmi vaatama ja küsib...
              "Issi? Kuna mina endale sellise asja jalgade vahele saan?"
              "Kui saladust oskad pidada siis kohe..."





              btw, sõidan rongiga tln-trt ja mõtlesin et uurin pikimaid vahemaid jnejnejne.
              Moskva - Vladivostok on 9259km...kyll aga lmao

              Moscow–Pyongyang (10,267 km, 6,380 mi)[2] and the Kiev–Vladivostok (11,085 km, 6,888 mi)[3] services, both of which also follow the Trans-Siberian for much of their routes.


              mul pole sõnu, see on kindel suitsiid ju...
              sitaks kõva kogemus oleks imo ... mulle isegi meeldiks kui saaks erinevates linnades olla ntx 1-2 päeva ... n2ed insta kogu venemaa ära

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #832
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                ei ole midagi hullu - vaata ise järgi : http://www.google.ru/intl/ru/landing/transsib/en.html
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • heido24
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 402

                  #833
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  priva turnal pandi bountysid peade eest....see k6lab kyll nagu punishment :D vaene 6nnetu kes sellega hakkama saab :)

                  Knock out Heido and win a stake for 100x 2c's hyper 990's (c4rdw3rk)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #834
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    ei ole midagi hullu - vaata ise järgi : http://www.google.ru/intl/ru/landing/transsib/en.html
                    lol, vaatasin ennem seda....



                    btw, mingi aeg tagasi teatas Microgaming/Prima võrk, et nad jagavad kõikidele vist 30% boonuseid/rakebacki vms.
                    Triobet jagab nüüd avalikult kõikidele 30%. Aga kas seda teeb ka Unibet? Tean, et seal omad diilid jne, aga kas nad igale kliendile ei paku rbd? Anyone? ty
                    Last edited by hotcocacola; 10.10.10, 14:30.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #835
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Duration from Moscow to Vladivostok, 6 days 4 hours. Õrn kopp võib ees olla sellisest sõidust. Pigem juba jala Alaskale ja tagasi lennukiga USA kaudu :D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #836
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        a mis teema seal selle SMSiga on elisa mindil? mul pulgal oli programm nimega Mobile Partner ja seal saab smse saata, vastu v6tta. ma ei saa aru, kas need on tasuta v2?

                        e: ise kysin, ise vastan. ei ole midagi siin ilmas tasuta.
                        SMS sõnumi saatmise hind on 1,55 krooni.
                        ilmselt tuleb siis sellele standard kuumaksule otsa.
                        Last edited by lebovend; 10.10.10, 15:28.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #837
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!



                          Kust saaks taolisi prille nagu Avandil on seal videos? :D:D

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #838
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Tra kui äge on kaardi pealt broneeritud summasid vaadata eilsest õhtust.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #839
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              lol, vaatasin ennem seda....



                              btw, mingi aeg tagasi teatas Microgaming/Prima võrk, et nad jagavad kõikidele vist 30% boonuseid/rakebacki vms.
                              Triobet jagab nüüd avalikult kõikidele 30%. Aga kas seda teeb ka Unibet? Tean, et seal omad diilid jne, aga kas nad igale kliendile ei paku rbd? Anyone? ty
                              kusjuures unibet ei paku. isegi imestasin, et microgamingu võrk ja ei paku 30% avalikult, ikka ajavad oma lojaalsuse jora seal

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #840
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                kusjuures unibet ei paku. isegi imestasin, et microgamingu võrk ja ei paku 30% avalikult, ikka ajavad oma lojaalsuse jora seal
                                sportsbeting toidab nii sickolt j2relikult :D

                                Comment

                                Working...