Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
kui paljud regid note kirjutavad?
kui ma jään näiteks EP 3bet bluffiga vahele kas ma peaks siis ära notema et vastane teab et ma olen suuteline ka EPst 3bet bluffima? :)
kui paljud regid note kirjutavad?
kui ma jään näiteks EP 3bet bluffiga vahele kas ma peaks siis ära notema et vastane teab et ma olen suuteline ka EPst 3bet bluffima? :)
obv, sellised noted on väga head, sest regid panevad insta kirja, et Sa nii tegid. pärast hea seda nende vastu ära kasutada
Comment