inward, session varsti paari kuu pärast tulemas, mingeid soodukaid ka tuleb ikka centralis?
Nii vara...tavaliselt järgmise aasta alguses vms, jaanuaris/veebruaris. Ma ise Centralis ei tööta enam, teises hotellis. Sõber aga ikka seal, nii et hea hinnaga saab kindlasti selle ürituse raames.
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Okei, plaanis võtta mingi 4-5 päeva ikka, eks näis, vast saab odavalt.
Session ikka jah veebruaris, aga mõtlesin et mida varem bronnida, seda odavamalt saab, aga tleb siis mingid kampaaniat oodata.
Keegi oskab öelda midagi head/halba konkreetse sülearvuti/firma/vms kohta?
ise soetasin täpselt sama arvuti kuu aega tagasi OnOffist 9,5k eest. Win 7 kaasas. siiamaani pole mingisuguseid probleeme olnud. samas ma ei oskaks väga kuskilt vigu ka otsida. ise olen rahul siiamaani tho.
Comment