*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #586
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Kui ma õigesti mäletan kunagisest väga ammusest ajast, siis fox ise küsib sult "do you want to import favorites and so on from IE". Kui mitte, siis C:\Documents and Settings\sinukasutajanimi\Favorites(juhul kui sa sama ajast maas kui mina oled ja veel XP'd kasutad). Või siis file>import foxis, duh. Ja kui sa ütled, et "sattusin mingile saidile, tõmbasin mingi programmi kuna seal oli suurelt kirjas WE'LL FIX YOUR CHESSGAMES", siis sorry, aga see on täiesti random sitt. Sellistest kõik kahtlane tulebki.
    Üldiselt see, et sul veel mingil random põhjusel activex tööle ei lähe, ei tähenda, et sa nüüd hackitud oled.
    Last edited by Spewmonkey; 07.10.10, 23:02.

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #587
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      pidupidu!
      fox olemas ja vint.ee t66tab :)
      samuti on sul hea malu, installides pakkus mulle optioni kopeerida k6ik settingud/favorits jm.

      good times :)

      tanud!

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #588
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        The hackers are defeated!

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #589
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          Vana hea BomberMan. Sõpradega koos mängida tõmbab jõhkralt adreka käima.
          tra vanasti lasin seda hommikuni sõbraga jippiis kui hasart sisse tuli.

          Egiptus mulle ei meeldinud kui jaanuaris käisin. Samas pappi palju polnud ja sel juhul käras küll nädalake sai hotellis joodud. hotell peab olema muidugi 5* mis tähendab inimeste keeles 3* kui joppab.
          Tenerife oli kindlasti sellest kõvasti üle.
          Muidugi minu meelis paik nädalaseks peoks on bulgaaria golden sands. Siiani on see jätnud kõige positiivsema mulje. Kui välja arvata Road trip kus sai külastatud igasugu kohti kuhu muidu eales ei satuks

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #590
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            ei tea ... ma olin egiptis ka mingi 5 t2rni omas ja andis ikka euroopa 4 väöja .. sitaks kena oli ja joogid v2rgid normalid

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #591
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Nägid Evelyn Seppa šoppamas, olid Lauri Pedajaga samas bussis või möllasid koos Tanel Padariga ööklubis? Tee ise või lase sõbral kiirelt pilt klõpsata ja saada see meile!


              Kõik peaks saatma sinna pildi sinna Svenzaga :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #592
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                http://www.elu24.ee/?id=234011

                Kõik peaks saatma sinna pildi sinna Svenzaga :D
                rofl
                17nes pilt on hea :D

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #593
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  http://www.elu24.ee/?id=234011

                  Kõik peaks saatma sinna pildi sinna Svenzaga :D
                  AHH HAHAA HAAA

                  sain naerda enne magama minekut kõhutäie.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #594
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    btw, kes on huvitatud nendest prillidest?
                    Hetkel shipping 60$. Mina ja Tylos (mõlemad Tartust) sooviks veel kedagi punti võtta, siis kokkuvõttes ei tule pm shippingu eest midagi erilist maksta :)

                    Kes tahavad infot prillide kohta, siis lugege @ http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=5167&page=7

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #595
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Ma läksin firefoxilt üle Chrome´ile. Peale ma ei tea mitut aastat FF kasutamist. Meeldib kõvasti rohkem, võtab vähem mälu ning samas on olemas samasugune funktsionaalsus laienduste näol.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #596
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        41 on suht rohvel kohvel. Darth Vaderiga.

                        Saagimiga teeks isegi pilti.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #597
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          btw, kes on huvitatud nendest prillidest?
                          Hetkel shipping 60$. Mina ja Tylos (mõlemad Tartust) sooviks veel kedagi punti võtta, siis kokkuvõttes ei tule pm shippingu eest midagi erilist maksta :)

                          Kes tahavad infot prillide kohta, siis lugege @ http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=5167&page=7
                          mis nende prillide point on nagu

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #598
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            mis nende prillide point on nagu
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5167

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #599
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              sealt topicust annab otsida seda ühte posti, mis nende point on

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...6&postcount=77

                              oleks nad umbes 10 korda odavamad, sis kaaluks ostmist :D

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #600
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Einoo, suht viisakas on kell 10 täis olla :D

                                Comment

                                Working...