Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Kui ma õigesti mäletan kunagisest väga ammusest ajast, siis fox ise küsib sult "do you want to import favorites and so on from IE". Kui mitte, siis C:\Documents and Settings\sinukasutajanimi\Favorites(juhul kui sa sama ajast maas kui mina oled ja veel XP'd kasutad). Või siis file>import foxis, duh. Ja kui sa ütled, et "sattusin mingile saidile, tõmbasin mingi programmi kuna seal oli suurelt kirjas WE'LL FIX YOUR CHESSGAMES", siis sorry, aga see on täiesti random sitt. Sellistest kõik kahtlane tulebki.
Üldiselt see, et sul veel mingil random põhjusel activex tööle ei lähe, ei tähenda, et sa nüüd hackitud oled.
Kui ma õigesti mäletan kunagisest väga ammusest ajast, siis fox ise küsib sult "do you want to import favorites and so on from IE". Kui mitte, siis C:\Documents and Settings\sinukasutajanimi\Favorites(juhul kui sa sama ajast maas kui mina oled ja veel XP'd kasutad). Või siis file>import foxis, duh. Ja kui sa ütled, et "sattusin mingile saidile, tõmbasin mingi programmi kuna seal oli suurelt kirjas WE'LL FIX YOUR CHESSGAMES", siis sorry, aga see on täiesti random sitt. Sellistest kõik kahtlane tulebki.
Üldiselt see, et sul veel mingil random põhjusel activex tööle ei lähe, ei tähenda, et sa nüüd hackitud oled.
TC
Comment