*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #271
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    fakk, miks donkidel ja shortstackeritel lifetime heater on?

    Comment

    • Keldrimees
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 69

      #272
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Mida v***u . Uus telemäng 60 sekundit ,täiesti erinev 100st sekundist.

      Neil on mingi reeglite vahe ? Päris algus jäi nägemata.

      Comment

      • $Lauri$
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 479

        #273
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Mängisin mingit rebuy + addon turnat, KK vs TT vs AJ ei tulnud ära. Oleks koheselt läinud chipleaderiks ja finaallaud oleks üsna kindel olnud. 1.3M poti kaotasin, 41/2220. gg.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #274
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
          ayone?
          xperia mini on, aku on jõle kuradi kelbas kui asjale vatti anda, ei pea päevagi vastu. muidu telefon on tip-top

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #275
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            mh?misasja? ma olen kuulnud, et osade mängudega saab kuidagi kodustada, aga miks sa kilplast tahad mängida? Kirjuta kuugli otsingusse Neogamma R7 ja järgi juhiseid.
            miks sa mind idioodiks pead?

            kui ma ütlen, et mul on Wii hackimiseks vaja seda mängu, siis 95% tõenäosusega see ka nii on, ma oskan googeldada ja jagan IT'st rohkem kui keskmine arvutiomanik.

            hint* mu Wii on virgin System Menu 4.3E

            Comment

            • Keldrimees
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 69

              #276
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              TRA see 60 sekki on nii rigged . Täpselt nagu 100 sekundit ainult väiksemad summad ja vähem aega. Ning mida need inimesed tegid seal.

              Player A: Ma võtan C sest ma ei teadnud midagi.
              Player B: Ok ma võtan B sest vastasin olulised asjad valesti.
              Player C: Hea küll ,eks ma pean siis A võtma kui keegi ei taha seda.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #277
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Mulle meeldis viimane küsimus

                Aserbaidžaani kirjakeel, mis pärineb 13. sajandist, rajanes 1929. aastani araabia kirjal, seejärel võeti kasutusele ladina kiri ning 1939 vene tähestikul põhinev tähestik. Aastal 1991 mindi üle ladina kirjale.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #278
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                  TRA see 60 sekki on nii rigged . Täpselt nagu 100 sekundit ainult väiksemad summad ja vähem aega. Ning mida need inimesed tegid seal.

                  Player A: Ma võtan C sest ma ei teadnud midagi.
                  Player B: Ok ma võtan B sest vastasin olulised asjad valesti.
                  Player C: Hea küll ,eks ma pean siis A võtma kui keegi ei taha seda.
                  Haha...WTF

                  //Torrentleechi kutset pole kellelgi ära anda? Kui väga vaja võin ka mingi väikese summa selle eest välja käia.
                  Last edited by Fabulous; 04.10.10, 17:14.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #279
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Täpselt nii oligi. Aga sellessuhtes respect nondele kolmele mängijale. Ma ootasin algselt ikka midagi sellist "mina vastasin kõik õigest A, mina võtan A, mina tahan A", aga tore üllatus oli neways.

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #280
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                      TRA see 60 sekki on nii rigged . Täpselt nagu 100 sekundit ainult väiksemad summad ja vähem aega. Ning mida need inimesed tegid seal.

                      Player A: Ma võtan C sest ma ei teadnud midagi.
                      Player B: Ok ma võtan B sest vastasin olulised asjad valesti.
                      Player C: Hea küll ,eks ma pean siis A võtma kui keegi ei taha seda.
                      kus see asi jookseb üldse?

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #281
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                        TRA see 60 sekki on nii rigged . Täpselt nagu 100 sekundit ainult väiksemad summad ja vähem aega. Ning mida need inimesed tegid seal.

                        Player A: Ma võtan C sest ma ei teadnud midagi.
                        Player B: Ok ma võtan B sest vastasin olulised asjad valesti.
                        Player C: Hea küll ,eks ma pean siis A võtma kui keegi ei taha seda.

                        Ja Svenza väitis, et kõik lindistatakse ja kokkuleppida pole võimalik

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #282
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          http://www.mypokerblog.com/xesben

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #283
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Ja Svenza väitis, et kõik lindistatakse ja kokkuleppida pole võimalik
                            selle kohta, et võtaks kõik suva summe ära ja teeks hiljem spliti..

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #284
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              selle kohta, et võtaks kõik suva summe ära ja teeks hiljem spliti..
                              a millele mina siis vihjasin?

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #285
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                hehe ok

                                Comment

                                Working...