Re: ALKOHOL :D
Minu kõige ebameeldivam jook on viski millegipärast- ei tea kas sellepärast, et kunagi nooruses sai sellega liialdatud või lihtsalt sellepärast, et see on viski. Igatahes mul on nii, et kui ma alkoholile mõtlen, siis mul läheb juba mõttest natuke süda pahaks. Lahja õlu ongi pmst ainuke asi, mida ülimalt harva naudin.
Praegu tuli veel meelde üks jube kogemus kui ma sõpradega liitri viina ära jõin ja kaarte mängisime. Meid oli kolm mängijat ja ainult üks oli vist enam-vähem pädev veel ja sai aru, mis toimub- mina küsisin pidevalt millise käigu tegema peaks jne, sest ma olin üsna oimetu. Kui õue sai mindud, siis külma õhu käes tõmbas hinge nii kinni, et ma mõtlesin, et hakkan surema... Hirmutav oli.
Minu kõige ebameeldivam jook on viski millegipärast- ei tea kas sellepärast, et kunagi nooruses sai sellega liialdatud või lihtsalt sellepärast, et see on viski. Igatahes mul on nii, et kui ma alkoholile mõtlen, siis mul läheb juba mõttest natuke süda pahaks. Lahja õlu ongi pmst ainuke asi, mida ülimalt harva naudin.
Praegu tuli veel meelde üks jube kogemus kui ma sõpradega liitri viina ära jõin ja kaarte mängisime. Meid oli kolm mängijat ja ainult üks oli vist enam-vähem pädev veel ja sai aru, mis toimub- mina küsisin pidevalt millise käigu tegema peaks jne, sest ma olin üsna oimetu. Kui õue sai mindud, siis külma õhu käes tõmbas hinge nii kinni, et ma mõtlesin, et hakkan surema... Hirmutav oli.
Comment