ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1141
    Re: ALKOHOL :D

    Minu kõige ebameeldivam jook on viski millegipärast- ei tea kas sellepärast, et kunagi nooruses sai sellega liialdatud või lihtsalt sellepärast, et see on viski. Igatahes mul on nii, et kui ma alkoholile mõtlen, siis mul läheb juba mõttest natuke süda pahaks. Lahja õlu ongi pmst ainuke asi, mida ülimalt harva naudin.
    Praegu tuli veel meelde üks jube kogemus kui ma sõpradega liitri viina ära jõin ja kaarte mängisime. Meid oli kolm mängijat ja ainult üks oli vist enam-vähem pädev veel ja sai aru, mis toimub- mina küsisin pidevalt millise käigu tegema peaks jne, sest ma olin üsna oimetu. Kui õue sai mindud, siis külma õhu käes tõmbas hinge nii kinni, et ma mõtlesin, et hakkan surema... Hirmutav oli.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #1142
      Re: ALKOHOL :D

      sellised odavad peedid nagu Kõuts ja Krants ja Kult, neid sai koolaga joodud, korralik kummituba oli pärast.
      Ei teagi kas neid veel müüakse

      Comment

      • metsakas
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 67

        #1143
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        sellised odavad peedid nagu Kõuts ja Krants ja Kult, neid sai koolaga joodud, korralik kummituba oli pärast.
        Ei teagi kas neid veel müüakse
        Müüakse, 2012 aasta lõpus sai nostalgia mõttes sõpradega paar Kulti sisse keeratud, täitsa kuldiks teeb see jook ikka :D

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1144
          Re: ALKOHOL :D

          Kunagi oli selline peet nagu 777 aka golf või hokikepp, see oli paras niiduk. Legendaarne peet oli veel Kosmos, mida ma vist ei saanudki maitsta

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1145
            Re: ALKOHOL :D

            AjaOs peaks kosmos müügil olema.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1146
              Re: ALKOHOL :D

              mingit lihtsat kokteili oskate soovitada, mida semi kinni olles ei oleks vääga keeruline ka teha. rum+coca, viin + mahl jms std shiti paluks mitte soovitada. Maitse võiks ka hea olla. Samas ülikeerulised ka ei sobiks ..

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #1147
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                mingit lihtsat kokteili oskate soovitada, mida semi kinni olles ei oleks vääga keeruline ka teha. rum+coca, viin + mahl jms std shiti paluks mitte soovitada. Maitse võiks ka hea olla. Samas ülikeerulised ka ei sobiks ..
                galliano hot shot obv

                pitsi sisse galliano, kuum kohv ja peale vajutad nuppu ja purgist vahukoort.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #1148
                  Re: ALKOHOL :D

                  Viin, vermut ja sprite , sinna purustatud jää sisse. Juua kokteiliklaasist

                  Apelsinimahl, sprite ja viin, jääkuubikutega


                  E: ma imbetsill, ajasin sprite ja coca segamini :D
                  Last edited by Maxi; 21.02.13, 11:29.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1149
                    Re: ALKOHOL :D

                    apelsinimahl + sprite + viin, pole kuulnudki. Mis vahekordades umbes?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1150
                      Re: ALKOHOL :D

                      1/3 kõike :D

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1151
                        Re: ALKOHOL :D

                        8cl viina, 4cl cointreau'd, apelsinimahl, greibimahl.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1152
                          Re: ALKOHOL :D

                          Viin, ginger ale, laim. Jumala värskendav
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1153
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            8cl viina, 4cl cointreau'd, apelsinimahl, greibimahl.
                            tundub päris huvitav .. selle peaks ära proovima

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #1154
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                              viin + coca = täielik okse
                              12:55 ilus koht http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=100634

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1155
                                Re: ALKOHOL :D

                                galliano hot shot obv
                                pookinni olles ma ei riskiks kuuma kohviga eksperimenteerida.

                                Comment

                                Working...