ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #196
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas jrgn hell
    Ma mõtlesin, teha istanduses ringkäike papi eest kokat kinkida. Ei tea, kas tohib kokataimi eestis kasvatada botaaniliselt eesmärkidel ja lehti kinkida


    ilmselt mitte
    Juba praegu kindlasti kuulatakse msn pealt, jälgitakse meilide liiklust jne

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #197
      Re: ALKOHOL :D

      Phil Ivey ja Phil Laak jälgivad ja trackivad minu donk-gamet pidevalt :(, kurb....ma ei saa üldse rahu :(


      ;D

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #198
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas hotcocacola
        Phil Ivey ja Phil Laak jälgivad ja trackivad minu donk-gamet pidevalt :(, kurb....ma ei saa üldse rahu :(


        ;D

        su parimas unenäos ka ei juhtu seda ;D

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #199
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas kollane

          su parimas unenäos ka ei juhtu seda ;D
          Äkki juhtub.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #200
            Re: ALKOHOL :D

            irwwwwwwwwwww ;D ;D ;D , mida koomiksit ;D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #201
              Re: ALKOHOL :D

              Muide, kui Jaan Karl Laamanist (ainuke eesti soost teada olev poliitvang usas, kes istub aastaid juba solitary´s, sest panid 3 pommi kuhugi mendijaoskondade lähedusse. Viimane leiti mendichiefi kontorist lõhkemata) ilmus Ekspessis lugu, siis mina, väikse punkarina, otsisin läbi Anarchist Black Cross Federationi tema kontaktid ja hakkasin taga mailima. see käis nii, et kuna talle, kui riigivaenalsele, oli neti kasutamine keelatud, et saatsin temale maili, mis läks mingite revolutsionääride kätte, ühes PP-de õiguste eest võitleva organisatsiooni kätte, nad kirjutasid käsitsi ümber, viisid kirja või saatsid vanglasse, ta luges, vastas paberkandjal, nad trükkisid ümber ja saatsid mulle. Hoiatas kohe esimes kirjas, et Usa viisa võib sul nüüd cancel olla ja, kui saad riiki, siis oled nagu mustas kirjas ja jälgitav.

              Tüüp oli üliõnnelik ikka, et sai natuke eesti keeles kirjutada, aga oli natuke nördinud, et tahaks kangesti külma Heinekeni libistada, aga Political Prisoneridel on mingi solidarity movement, et nii kaua kuni on ingi unjust, nemad vanglas ega mujal alki ei tarbi, ega narkis ka ei pane. Vähemalt kokkuleppeliselt. Arreteeriti ta nii, et oli naise ja väikse beebiga kodus. Uks rammiti maha ja maja lasti pisargaasi täis.
              See kas keegi on terrorist või vabadusvõitleja, see nii kahe otsaga asi. Parem saage miljonärideks ja muutke rohkem maailma.

              xxhttp://www.abcf.net/prisoners/jaan.htmxx 98 aastat sai. Muhe mees

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #202
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Uniquest



                tra nüüd peab kõik ära lugema, sitaks head

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #203
                  Re: ALKOHOL :D

                  tigrano pole veel oma rahamasinaid avastanud


                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #204
                    Re: ALKOHOL :D

                    standard

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #205
                      Re: ALKOHOL :D




                      tra seee on armas

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #206
                        Re: ALKOHOL :D



                        ok eelviimae mille siia panen, tra kui head


                        ühed samas stiilis olid sellised, kus kutt keppis ainult laipu ja panid õega koos teleka ees, kes näppu, kes pihku, siis ema helistas, ja vend käsis õel üle võtta oma käega, kuni ta ühega räägib, ma ei mäleta mis asja teine käsi hoidis

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #207
                          Re: ALKOHOL :D

                          keerasitegi OT'ks 2ra selle teema.

                          ja imho need koomiksid on täiesti overrated teie poolt.
                          12 aastane suudaks ka sellist lambiteksti("oh 2kki sa oled pede") kirjutada ja sinna jukusid juurde joonistada. ja see viimane "bad beat" oma, no andke andeks, kus see huumor on siin?

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #208
                            Re: ALKOHOL :D

                            sa ära ole nii tõsine. Jumala mõnus lugemine juvõrreldes migite Valdo Jahiloo anekdootidega


                            aga, peaasi, et sa siiralt arvad et jamad on

                            Ma kunagi 6se tatina ei vaadanud mitu kuud multikaid, kuna tahtsin mendiks saada ja vaatasin ainutl mendisarju, sest multikad olid pussydele. Ise räigelt tahtsin ikkagi, aga põhimõte on põhimõte

                            Comment

                            • mihkel88
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 140

                              #209
                              Re: ALKOHOL :D

                              tra need koomiksid on kõvad ;D ma enamuse vist juba läbi lugend

                              Comment

                              • lenin
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 133

                                #210
                                Re: ALKOHOL :D

                                käisin enne poes naisele juustu ostmas ja kogemata ostsin natuke õltsi kah ja tilt oleks nagu kadunud. Vahepeal oli juba sama hea tase nagu ranka videos kus film lõppes seal peeretamise koha peal ära. Igastahes kui freerolle taguda siis on 2 õlut kohustuslikud!

                                Comment

                                Working...