ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas ranka
    Hakkan ka veinijookas! Luban! Odavatest mulle meelidbi SPIER aasta 2006 ;D
    TRA MIDA *****! ROFL! Tigrano mu kommentaari editinud! hahahahha

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #77
      Re: ALKOHOL :D

      Proovige marjavein "Kosmos't".
      Ei tea kas hetkel enam saada on, aga suvel lennutas peale paari pudelit ikka totaalselt Kosmosesse ära, nagu nimigi lubas.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #78
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas ranka
        TRA MIDA *****! ROFL! Tigrano mu kommentaari editinud! hahahahha
        See on, kui kell 3 magama minna ja 9 tõusta ;D

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #79
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas -andres-
          Proovige marjavein "Kosmos't".
          Ei tea kas hetkel enam saada on, aga suvel lennutas peale paari pudelit ikka totaalselt Kosmosesse ära, nagu nimigi lubas.
          Antud ajahetkel ära unusta ka suvesooja lauaviina, mis mõnusasti aitas kosmilist kiirgust kiirgavat Kosmost alla libistada. ;D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #80
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas RudiTurbo
            Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D
            mulle on 2 neiut seda rääkinud ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #81
              Re: ALKOHOL :D

              tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #82
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Tigrano
                Väga hea, nimekiri täieneb, jõuluks saavad need kõik ostetud. Mida see suur klaas annab ;D
                suure veiniklaasi eelised - valad poolenisti täis, ei loksu üle ääre ja ikka on seal rohkem sees, kui tavalises veini klaasis. pead käima harvemini täitmas, saad võtta mõnusad suured lonksud. treenid käelihast.

                Algselt postitas hotcocacola
                tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?
                bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
                jube menüü oli poisil.

                Comment

                • MarxVoss
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 211

                  #83
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas vsiu100
                  bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
                  jube menüü oli poisil.
                  Ja Hot Dogi ei võtnudki?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #84
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas MarxVoss
                    Ja Hot Dogi ei võtnudki?
                    mõtle nüüd loogiliselt, tollel ajal oli 1 kabanoss = 2 bocki...ilmselgelt oleks kabanoss raha raiskamine :S ;D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #85
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas MarxVoss
                      Ja Hot Dogi ei võtnudki?
                      ei võtnud.
                      2 põhjusel:
                      1. arst ei lubanud tal rämpstoitu süüa.
                      2. meie bensukas ei müüdud seda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #86
                        Re: ALKOHOL :D

                        selle vestlusega meenus mulle kohe eilne Reporter, kui käidi külas Maaritsa külas ühel asotsiaalil. Ta seletas seal, et keegi ei aita teda, tahaks oma kodu korda teha...aga keegi ei aita teda värviga...materjaliga jne.
                        Siis Reporter küsis:"Mida te jõuludeks tahate?"
                        Alkašš:"noo....kast viina vähemalt..."



                        ;D ;D ;D ;D ;D

                        Comment

                        • MarxVoss
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 211

                          #87
                          Re: ALKOHOL :D

                          Alexela? ;D

                          Või pigem siis mingi kohalik, kus sai veel ka klaasipesu ja õli, Bocki ja Sigarette! Enamus vene omad, aga ka neid leti alt?.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #88
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas MarxVoss
                            Alexela? ;D

                            Või pigem siis mingi kohalik, kus sai veel ka klaasipesu ja õli, Bocki ja Sigarette! Enamus vene omad, aga ka neid leti alt?.
                            Töötasin esimese kursuse ajal Tallinna kohalikus Vabaduse mnt Lukoilis. leti alt ei saanud muffigi, aga igasugu vajalikku kraami oli rohkem, kui mõnes autopoes(krokodille,pirne,küünlaid,kaitsmeid jne)
                            Töö oli tudengile kuldne. sai magada 4-5h öösel tööajast, et jõuaks loengus silma lahti hoida. sai bensuvargaid taga ajada, mille tabamisel sai lisapreemiat. mu vectra2000 4x4 oli juba niimoodi pargitud, et saaks kohe lennata :)
                            Ja alko valik oli seal väga suur. ühesõnaga keskenduti bensuka puhul olulisele.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #89
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas hotcocacola
                              selle vestlusega meenus mulle kohe eilne Reporter, kui käidi külas Maaritsa külas ühel asotsiaalil. Ta seletas seal, et keegi ei aita teda, tahaks oma kodu korda teha...aga keegi ei aita teda värviga...materjaliga jne.
                              Siis Reporter küsis:"Mida te jõuludeks tahate?"
                              Alkašš:"noo....kast viina vähemalt..."



                              ;D ;D ;D ;D ;D
                              Irw tase, mõte on üks peas tegelikult, ikka viin, viin, viin ;D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #90
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas Tigrano
                                Irw tase, mõte on üks peas tegelikult, ikka viin, viin, viin ;D

                                ....ikka viin, viin, viin ;D

                                Comment

                                Working...