ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: ALKOHOL :D

    seega...siia sobiks hästi Peter Eastgatei pilt...äkki ta on mingi pardokunn :D


    [img width=515 height=768]http://media.cardplayer.com/image/p/Peter_Eastgate_Large_.jpg[/img]

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #62
      Re: ALKOHOL :D

      Kas keegi mõnda head punast veini oskab soovitada, mitte mingit 1000 eegist aga alla 500 oleks juba mõistlik või on kõik viina ninad ja suunatake mind kohe naiste jututuppa ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas Tigrano
        Kas keegi mõnda head punast veini oskab soovitada, mitte mingit 1000 eegist aga alla 500 oleks juba mõistlik või on kõik viina ninad ja suunatake mind kohe naiste jututuppa ;D
        Ise tehtud peet on kõige parem! Mäletan, et kui olime noored nolgid siis onu juures panime õunaveini tiksuma suvalisse kanistrissse. Paar kuud ja vein valmis siis hakkasime veini jooma, tra selline nafta maitse juures ja siis saime aru, et kanister oli endine nafta kanku. Veinil jube maitse oli aga tollal olime nolgid, raha ei olnud ja peaasi, et pähe hakkas ning kõik sai ära joodud. Veinist võis jätkuda miski kaheks kuuks, sest tollal olime nii noored ja ei osanud juua, too peet oli hüber kange ka ning kui ühe jooma tegid, siis sai ikka teinekord nii julmalt ropsitud või pohmakas oli nii jube, et mitu nädlaat oli viinavõtu isu läinud.

        Ja ometi, kui kankut võtsime, siis kontrollisime üle ja ei olnu dei mingit lõhna, värvi ega maitset. Vein tõi maitse ja lõhna välja :)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: ALKOHOL :D

          Kusjuures selle jutu peale võiks kodu õlle teha (jõulu eri), kui oskaks, mul garaazis nõu olemas aga tegijat ei ole.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #65
            Re: ALKOHOL :D

            võin venna su juurde saata, kui tallinnast tuleb. Just sügisel oli kange tünn seda koduasja kuuris. Aga head veini tahad ( ise ei joo veini ) siis mingi bheringer vineyards vms. ortas täitsa saadval ja see zinfandel blush roosa varjant läheb naistele millegi pärast eriti hästi, aga punane ka hea pidavat olema + suht kvaliteetasi see bheringeri asi, aga hinna dnii 200 kanti ainult. Mingis filmis oli ka kuidagi scripti see vein sisse kirjutatud

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #66
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas jrgn hell
              võin venna su juurde saata, kui tallinnast tuleb. Just sügisel oli kange tünn seda koduasja kuuris. Aga head veini tahad ( ise ei joo veini ) siis mingi bheringer vineyards vms. ortas täitsa saadval ja see zinfandel blush roosa varjant läheb naistele millegi pärast eriti hästi, aga punane ka hea pidavat olema + suht kvaliteetasi see bheringeri asi, aga hinna dnii 200 kanti ainult. Mingis filmis oli ka kuidagi scripti see vein sisse kirjutatud
              Homme portasse ja seda õlle asja peab arutama ;D

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #67
                Re: ALKOHOL :D

                Kõigi vähegi jookidest teadlike naiste (tudenginaiste) lemmik jook on vaieldamatult Baccardi Apple, 0,7L miski 300. väärt pask ananassimahlaga, sest ananassi mahl on magus, seega tuleb 8cl juua.


                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  Kõigi vähegi jookidest teadlike naiste (tudenginaiste) lemmik jook on vaieldamatult Baccardi Apple, 0,7L miski 300. väärt pask ananassimahlaga, sest ananassi mahl on magus, seega tuleb 8cl juua.


                  Et kui naistesse minek, siis Baccardi Apple kaasa

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #69
                    Re: ALKOHOL :D

                    Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D
                      Kust tead? (ärme päris detailidesse lasku aga paar magusamat [loe: ananassimaitselist] vihjet võid anda :P)

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #71
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Codecci
                        douche on

                        [img width=227 height=276]http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg[/img]
                        mai saand aru, oli see pilt naljana mõeldud või ei aga tegu on selle mehega - http://www.imdb.com/name/nm0725079/

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #72
                          Re: ALKOHOL :D

                          ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
                          olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas vsiu100
                            ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
                            olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.
                            Hakkan ka veinijookas! Luban! Odavatest mulle meelidbi SPIER aasta 2006 ;D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #74
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas ranka
                              Kust tead? (ärme päris detailidesse lasku aga paar magusamat [loe: ananassimaitselist] vihjet võid anda :P)
                              Need on kõigest kirjalikul teel saavutatud teadmised ;D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #75
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas vsiu100
                                ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
                                olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.
                                Väga hea, nimekiri täieneb, jõuluks saavad need kõik ostetud. Mida see suur klaas annab ;D

                                Comment

                                Working...