ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #811
    Re: ALKOHOL :D

    cmon .. tehke oma foorum .. systal.ee or smth .. siit j2tke see fcking narkots eemale

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #812
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      pole nagu midagi head enam... nii rämedaid tutvusi pole, et puhast kokat saada, segatud asi on täispask, pärast nädal aega nina paistes ja kinni. kommipohmakaid ka enam väga ei taha. savu on eriti mõttetu. getamiinist saan ma rämeda peavalu ja seente tripid on liiga hullud viimased korrad olnud...

      peab jooma ikka raisk.
      obv level

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #813
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        cmon .. tehke oma foorum .. systal.ee or smth .. siit j2tke see fcking narkots eemale
        +1

        PS! Narko kasutamine on väga paha-paha. Soovitan krisi postituste ajalugu vaadata ning saate isegi aru kui halb see on.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #814
          Re: ALKOHOL :D

          ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D

          Comment

          • InternetiPervert

            #815
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D

            miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #816
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas InternetiPervert Vaata postitust
              miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?

              usu mind, see ei oleks sita keeramine.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #817
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                usu mind, see ei oleks sita keeramine.
                defineeri, mis on sinu arvates narko
                aga üldiselt, mis abi sellest oleks? no okei kui on täielik narkar (tänaval süstimas jne) siis saan täiesti aru, aga kui sõber näiteks räägib, et "ooo tegin peol triipu päris äge oli, natuke jäi alles ka praegu kodus kapi peal" helistad siis menti, mendid tulevad kohale, võtavad kraami ära, su sõber saab korraliku trahvi omale + sitaks palju küsimusi ja ongi läbi.
                ainuke muudatud on nüüd see, et jäid oma sõbrast ilma ja su sõbral on nüüd suur rahatrahv kaelas ja kui arvad, et selle pärast lõpetab ta tarbimise, siis sa eksid.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by eddi; 29.03.10, 15:59.

                Comment

                • InternetiPervert

                  #818
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  usu mind, see ei oleks sita keeramine.
                  Teatud narko puhul küll(ment oleks vist ikkagi vale koht, sest nemad pistavad ainult puuri ja kirjutavad trahve) aga mingi kerge narko puhul küll midagi nii hullusti ei ole, et peaks kohe kuskile teatama.

                  Ei propageeri kergeid narkootikume.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #819
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D
                    Mitu sõpra/tuttavat siis trahvi saanud juba on?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #820
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D
                      Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #821
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas InternetiPervert Vaata postitust
                        miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?
                        sitad sõbrad obv.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #822
                          Re: ALKOHOL :D

                          siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #823
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.
                            .
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #824
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              .
                              täpselt.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #825
                                Re: ALKOHOL :D

                                narkootikumide asjus on 0 tolerants õigustatud.

                                ma olen 33a. vana ja ma olen elu jooksul näinud oma häid sõpru kes on alustanud nn. nõrkade narkootikumidega ja neist inimestest pole praeguseks mitte midagi järel.
                                Last edited by rahvavaenlane; 29.03.10, 16:36.

                                Comment

                                Working...