ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #751
    Re: ALKOHOL :D

    pigem 7ndal päeval võite pokkeriprode logodega pärja mu hauale tuua :D

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #752
      Re: ALKOHOL :D

      Ma olen viimased 12a iga ndlv suht pidu pannud 1-5 päeva järjest, suvel oli puhkus siis 30 päeva järjest. Paar ndlv on tõesti vahele jäänud kuna mingid operatsioonid olid. Tervisele pole veel hakanud, kuna teen kõvasti ka sporti ja söön torti.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #753
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas Pumper
        Ma olen viimased 12a iga ndlv suht pidu pannud 1-5 päeva järjest, suvel oli puhkus siis 30 päeva järjest. Paar ndlv on tõesti vahele jäänud kuna mingid operatsioonid olid. Tervisele pole veel hakanud, kuna teen kõvasti ka sporti ja söön torti.
        1-5 päeva? vahepeal ei jõua tööle kui ndv pikaks venib :D

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #754
          Re: ALKOHOL :D

          karsklane on ka suht in olla.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #755
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas mkva
            karsklane on ka suht in olla.
            arvan kah et karsklane oleks lahe olla aga mis teha

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #756
              Re: ALKOHOL :D

              Olin ka varem *Kõva* joomamees, nüüd mingi varsti 4kuud kaine 100%, ükspäev tuli isu, siis läksin magama nägin unes et panin tina, täiega paha oli olla unes ja obv ma tahan nüüd veel vähem juua, kui mul unes juba sitt oli :D

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #757
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas volde
                Nojah selline see elu kord on, aga selline eksimine ei jäänud viimaseks. Juhtus veel nii et kanepi mõju all olles ekslesin hinckley metsades, otsides hirmunult koduteed, aga see on teine pikk jutt mida ei viitsi kirjutada..:D
                Täispeaga juhtub igasuguseid seiklusi.
                Kirjutage kah igast huvitavaid juhtumeid, tahaks kah teiste üle naerda :D
                oii.. see võib karm olla.. räägi lähemalt :D

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #758
                  Re: ALKOHOL :D

                  Kah, thc kontrolliva mõju all meenub, kuidas pidin ootamatult rooli istuma ja sõitu minema, ma venisin maanteel 40km/h, teise käiguga, ise arvates, et sõidan suht rallit, imestas kõrvalistuja, et mis toimub. Viisin siis inimese ära, ja põmm: ema helistab , sain ma emaga kokku ja tal tuli oivaline mõte, et läheks ka esimest korda 3d kino vaatama, filmi Reede 13 vms. Ise võite edasi arvate, kui mõnusalt ma seal kinosaalis ennast tundsin.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #759
                    Re: ALKOHOL :D

                    soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #760
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas variatsioon
                      soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!
                      +1

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #761
                        Re: ALKOHOL :D

                        nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #762
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas Sass
                          nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D
                          Kamoon. Kui ma olen kulistanud liitri viina viimase tunniga ja ikkagi tunnen, et pea klaar ma ei lähe ju autorooli, sest bromill on ikka sees.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #763
                            Re: ALKOHOL :D

                            aga vot mõned lähevad

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #764
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas variatsioon
                              soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!
                              võtan su soovitust kuulda

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #765
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas hoss23
                                +1
                                Algselt postitas variatsioon
                                soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!
                                +2

                                Comment

                                Working...