ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #721
    Re: ALKOHOL :D

    homsest jätan maha

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #722
      Re: ALKOHOL :D

      Punkte kokku 11

      Punkte kokku 8–15
      On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit

      mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.

      Comment

      • Raido428
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 156

        #723
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas onuark


        mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
        Ära valeta endale! :)

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #724
          Re: ALKOHOL :D

          lol. probleemi tunnistamine on esimene samm paranemisele :D :D

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #725
            Re: ALKOHOL :D

            Ma sain ka 11 punkti ja probleem pidavat tõsine olema. Suht halvasti skaleeritud test, alates 16+ on vist räme joodik, kes peaks kohe auku ronima ja mulda peale kraapima endale. Sellepärast ei võetagi sedasorti nõustamist tõsiselt, et nad ei oska piiri pidada. Meenutab mulle mingit HIV-vastast kampaaniat, kus muuhulgas soovitati seksi asemel partneriga teineteisele pihku taguda või midagi. Ja siis imestavad, et ei järgita nende nõu.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #726
              Re: ALKOHOL :D

              tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss

              edit: kellegil kainet rooli vaja siis hellake:D

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #727
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Sass
                tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss

                edit: kellegil kainet rooli vaja siis hellake:D
                telefon 110?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #728
                  Re: ALKOHOL :D

                  tra
                  ostsin sitta hõõgveini, aga kuna on alkohol, joon ära.

                  sass, kus linnas sa elad? mul kainet rooli ikka on vaja
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #729
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas onuark
                    Punkte kokku 11

                    Punkte kokku 8–15
                    On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit

                    mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
                    Mina nõustun sinuga! See on nii nõme, et rahvast tahetakse kontrollida hirmuga, kuigi võiks ju teadmiste ja teadlikusega.

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #730
                      Re: ALKOHOL :D

                      Alko on tegelt räigelt hea :D
                      Tulin jõulupeolt ja ei kurda!

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #731
                        Re: ALKOHOL :D

                        Vot see on üks õige hea õlu.

                        Comment

                        • volde
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 185

                          #732
                          Re: ALKOHOL :D

                          Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte munnigi ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
                          Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
                          Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
                          Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #733
                            Re: ALKOHOL :D

                            Punkte kokku 21

                            Punkte kokku 16-19
                            Sinu joomisharjumused hävitavad Sinu tervist ning Sa võid olla alkoholsõltuvuses. Kui vähegi võimalik, lõpeta joomine otsekohe. Võta ühendust oma perearstiga ning räägi selle testi tulemustest, või siis pöördu kindlasti vastavate spetsialistide poole. Kontaktid leiad siit


                            :D:D:D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #734
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas volde
                              Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte ******* ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
                              Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
                              Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
                              Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.
                              Loodan, et tohib naerda :P

                              Hahaha :) Väga huvitav lugu :P

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #735
                                Re: ALKOHOL :D

                                Omg !!

                                Kui hea lugu täiesti nuts :D

                                Comment

                                Working...