Punkte kokku 8–15
On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit
mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
Ma sain ka 11 punkti ja probleem pidavat tõsine olema. Suht halvasti skaleeritud test, alates 16+ on vist räme joodik, kes peaks kohe auku ronima ja mulda peale kraapima endale. Sellepärast ei võetagi sedasorti nõustamist tõsiselt, et nad ei oska piiri pidada. Meenutab mulle mingit HIV-vastast kampaaniat, kus muuhulgas soovitati seksi asemel partneriga teineteisele pihku taguda või midagi. Ja siis imestavad, et ei järgita nende nõu.
tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss
tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss
Punkte kokku 8–15
On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit
mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
Mina nõustun sinuga! See on nii nõme, et rahvast tahetakse kontrollida hirmuga, kuigi võiks ju teadmiste ja teadlikusega.
Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte munnigi ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.
Punkte kokku 16-19
Sinu joomisharjumused hävitavad Sinu tervist ning Sa võid olla alkoholsõltuvuses. Kui vähegi võimalik, lõpeta joomine otsekohe. Võta ühendust oma perearstiga ning räägi selle testi tulemustest, või siis pöördu kindlasti vastavate spetsialistide poole. Kontaktid leiad siit
Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte ******* ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.
Comment