ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #436
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas andu_andu
    Enimlevinud on B-kompleks. Annab hea liti sisse ja samas süstitakse ka B-vitamiini vigastuste korral, kuna sellel on valuvaigistav ja põletikuvastane toime.
    Seda võin isegi kinnitada. Hea liti annab sisse, kui kogus on õige ja valuvaigistav toime on kindlasti olemas. Hetkel parimad kompleks variandid Tallinna kandis on Saku Rock ja Tartu poolt tõstaks esile Speciali ja vana hea Alexandri. B-vitamiini leidub kõigis rohkesti. Tänapäeva noored on väga varmad süstalt veeni torkama, seda pole vaja, manustada võib ka suukaudu.

    Dr. Purz

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #437
      Re: ALKOHOL :D

      Kui tavalisest viinajoomisest saab kopp ette, siis proovige midagi uut - minu patendeeritud "ARBUUSIVIIN"



      Valmistamisõpetus : Võtke üks pirakas arbuus (~4-5kg), 1L viina, 1L segumahlamahla, ohtralt jääd.
      Arbuusisl 1/5 maha lõigata, seest tühjaks teha, saadud jamast mahl välja pressida. Arbuusimahl, segumahl, viin ja jää sisse, kõrred arbuusiäärest läbi torgata ja minek.

      Kui tühjaks saab, siis võib lihtsalt segumahla, viina ja jääga täita. Pole küll enam päris see, aga keda see ikka peale liitrit viina nii väga kotib :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #438
        Re: ALKOHOL :D

        mida seaperset :D, seda peaks proovima :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #439
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas vennike
          Kui tavalisest viinajoomisest saab kopp ette, siis proovige midagi uut - minu patendeeritud "ARBUUSIVIIN"
          seda arbuusiviina teemalist asja teati juba like 100 aastat tagasi:-)

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #440
            Re: ALKOHOL :D

            Ikkagi, päris lahe tundub...peab proovima....kui ma kunagi jälle jooma hakkan... :P

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #441
              Re: ALKOHOL :D

              see kuradi arbuusisöömine ei lõppenud hästi, pilt tuli ette siis kui kell oli kaheksa hommikul ja leidsin ennast kasiinost :D aga noh kurta ei saa, £450 tuli puhast. ja jõudsime arusaamale, et coctail on eesti keeles t**asaba :D

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #442
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas vennike
                ja jõudsime arusaamale, et coctail on eesti keeles t**asaba :D
                LOL :D :D

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #443
                  Re: ALKOHOL :D

                  Baileys jääga. (Y) :D

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #444
                    Re: ALKOHOL :D

                    tAGA SI nende b1 benfogamma tablettide juurde. Ma räägin tra eelmine nädal alustaisn võtmist ja kuulake näidet ja promo. Need on nuts.

                    Sõber ostis auto ja tegime liike. enne minekut lisasin ühe tableti ka alla, et ehk aitab. Läksime baari. Mul mingi 2 õlli ja 3 viina apelsini mahlaga ( taotluslikult ei kirjuta screwdriver, sest vihakn, kui kõige mõttetumatele jookidele pannakse ilged fafa nimed, angu cuba libre. Nii kuradi kõva nimi ja jook mingi koka rummiga või vastupidi ja laim ) ja siis vimka järgi kodustesse varudesse sõbral. Autoliigu vend oli kaine ja sõitsi ringi ja me sõbraga kah peale lidrane virukas. See läks hõlpsalt alla ja jube ruttu, sest kui te teate kuidas inimesed hakkavad jooma, kui nad on imngis emo meenutuste seisundis. Ma hakkaisn jälle sellest pasundama, kuidas mu vanem vend oli räige kiusamise ohver koolis ja ma tatina tegin endaga diile, et kui ma satun nägema ja appi ei lähe, siis poon kodus ennast ülesse. Ja see tra siiamaani ajab vihale ja kui satun ta klassikaaslastega kuhugi, tra ma lähen nii vihaseks nahhui. Igal oinal on oma mihklipäev. Ja siis sõber võttisjärje üle palju haigema eluga, ettüüp käis 3nda klassini eskortiga koolis, sest isa tahtis kauboi kapitalismi ajal äri püsti panna ja kandid tegid selges, et siis laps saab surma. WTF. Aga tra see sõber on nii tra lahe ja hea vend. Ja selle emo taustal läks viina nii ruttu, nagu mingis filmis, kus nutad kirud ja jood. Ja siis uute baari ja seal viinakokse rummikokse jne sitaks ja siis üks tuttav tsik pakkus suitsu tegemisel õues abstinti põuest ja lasin hea sahmaka lonksu alla ja kohe tulli selline mini rops, kus korra paiskas suust välja väike laadung. Jube imelik. Aga nahhui nada ja uued joogid peale. Ja praegu ärkan peale pikka und ja nii hea olla, et lasin sangpommiga väikse ringtreeningu, grillmaas talade peal lõuatõmed, hüppasin külma vee tünni, käisin dužži allja nii hea olla tra, nagu oleks kodus filmi vaadanud.

                    5+

                    Comment

                    • Friiko
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 158

                      #445
                      Re: ALKOHOL :D

                      teoreetiliselt sa kettisid :D suurus ei loe :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #446
                        Re: ALKOHOL :D



                        alkohol on hää ;D ;D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #447
                          Re: ALKOHOL :D

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #448
                            Re: ALKOHOL :D

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_jeg9yjvtuM[/youtube]
                            :D

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #449
                              Re: ALKOHOL :D

                              mida juua 3ndal päeval võinuh mida te joote kui enam niiöelda pähe ei hakka?

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #450
                                Re: ALKOHOL :D

                                šampus peaks niitma.

                                Comment

                                Working...