*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #166
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    Algselt postitas con Vaata postitust
    ma pakun, et ta mõtes seda, et PT3 on suure andmebaasi puhul oluliselt uimasem. kui vaja mingeid suuri analüüse teha siis hem parem. niipalju ma kuulnud, hemi eriti kasutanud pole.
    antud läpakal oleks hem siis natuke asjakohasem.
    Tõsi, et näiteks dataminetud kätega tasub olla mõõdukas, mitte igaks juhuks n+1 miljoneid käsi sisse tõmmata. Mina hiljuti purgesin suurem osa observed kätest, sest iga report hakkas liiga palju aega võtma. Ja mu arvuti pole päris viimane juust.

    Comment

    • wanapagan
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 310

      #167
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #168
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
        Kes on pildil ?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #169
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Hayden Panettiere

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #170
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
            Kes on pildil ?
            vinivici9586

            Comment

            Working...