Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***
Tõsi, et näiteks dataminetud kätega tasub olla mõõdukas, mitte igaks juhuks n+1 miljoneid käsi sisse tõmmata. Mina hiljuti purgesin suurem osa observed kätest, sest iga report hakkas liiga palju aega võtma. Ja mu arvuti pole päris viimane juust.
Algselt postitas con
Vaata postitust
Comment