*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ReinZ
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2010
    • 43

    #136
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***


    solid colors ftw :P

    Comment

    • mehumble
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 175

      #137
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Päris sünge see must värv. Ma ei tea kuidas sa jaksad seda vaadata :D

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #138
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        Algselt postitas mehumble Vaata postitust

        Kuna mul mõni pilt rohkem sellest piigast, siis mul vahetub iga 30 minuti tagant pilt.
        sry for OT aga kas sa ise vahetad või W7mel saab panna et automaatselt ise vahetab ise pilte mida oledlisti pannud vms?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #139
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Win7 ise vahetab. saad määrata mitme minuti tagant jne.

          Comment

          • mehumble
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 175

            #140
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            Win7 ise vahetab. saad määrata mitme minuti tagant jne.
            Jah w7 on tõesti kuldne asi. Paned pildid mida soovid kuvada, valid aja mitme minuti järel need vahetuvad ja woalaaa.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #141
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              Algselt postitas mehumble Vaata postitust
              Jah w7 on tõesti kuldne asi. Paned pildid mida soovid kuvada, valid aja mitme minuti järel need vahetuvad ja woalaaa.
              puhas kuld tõesti, tööviljakus kasvab selle funktsiooniga kordades. Tänu taustapiltide vahetumisele on minu winrate lakke lennanud

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #142
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #143
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Geniaalne, well done :D

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #144
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • bubba
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 434

                      #145
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #146
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Tõesti üks paremaid mida näinud, well done !

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #147
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Sai väheke timmitud
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by qbj0hn; 22.12.10, 02:05.

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #148
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Sai väheke timmitud
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            See on mingi maci setup ???
                            Need facebooki teavitused seal nurgas ei häiri, on vajalikud :P ???

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #149
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              Ei ole maci setup imo.Mingi 4 erinevat programmi kasutasin sõbra abiga,igavene keberniit oli,aga valmis sai.
                              Ei häiri.
                              Ja need ei update väga tihti ka,sest need facebook feeds on aint see kui keegi sinu seinale postitab vms,mitte kui esilehel midagi toimub.Suht ok.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #150
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Keegi oskab öelda kuidas saada neid ikoone sinna desktopi ülesse keskele, nagu on ka näha qbjohni desktopil , kas see on mingi option Windows 7'mel ka või peab eraldi miski asja tõmbama? Aitäh
                                Last edited by kjmrc; 24.12.10, 21:27.

                                Comment

                                Working...