Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #76
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    tartus 2 subway kohta.

    metro neist parim.
    http://kiirtoit.ee/site/
    fk tartu!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #77
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      sellisest rikkast ja heast sotsiaalsüsteemist mis võimaldaks ka eestil suuremas koguses somaaliast ja iraagist põgenikke importida. mitte, et neid kiusata ja tööle sundida vaid niisama ilu pärast logelema, nohh... . ikka nii nagu rootsi ja soome ja .....
      Sealt tulevad mu äriideele pooled töötajad!

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #78
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Sealt tulevad mu äriideele pooled töötajad!

        unusta ära, et sellised sul tööd teevad. kui nad niisama pappi ei saa siis lähevad esimese soome v rootsi laeva peale. ja saavad sealt.

        E: või siis seisab nende töö selles, et nad hakkavad elama nendes sotsiaalmajades mida sa ehitad ja siis kalli rahaga riigile rendid
        Last edited by rahvavaenlane; 21.09.10, 21:26.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #79
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          unusta ära, et sellised sul tööd teevad. kui nad niisama pappi ei saa siis lähevad esimese soome v rootsi laeva peale. ja saavad sealt.

          E: või siis seisab nende töö selles, et nad hakkavad elama nendes sotsiaalmajades mida sa ehitad ja siis kalli rahaga riigile rendid
          Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #80
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.
            Made my day

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #81
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              H&M

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #82
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                2 asja peavad olema, enne ma sinna elama tagasi ei tule :

                2)Korralik türklaste kebabiputka, ma ise juba viimased paar aastat mõtlen, et peaks paar tükki lohistama tlnasse kusagile ja mingi resto moodi asja orgunnima.
                Ei tea kas sellises kohas nagu Istanbul oled käinud? Asub Estonia juures (Solarise vastas seal bussipeatuses) ja teevad türklased, kuna koht kuulub sõbra õemehele siis saab seal tihti käidud ja minu arust üks parimaid kebabe (Y)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #83
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  +1

                  Istanbul endine Turkish Kebab oli vist. Seal pakutakse küll lihtsaid, aga väga maitsvaid roogasid kebabiga.

                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #84
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Algselt postitas Purz Vaata postitust
                    H&M

                    No thanks

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #85
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      Ei tea kas sellises kohas nagu Istanbul oled käinud? Asub Estonia juures (Solarise vastas seal bussipeatuses) ja teevad türklased, kuna koht kuulub sõbra õemehele siis saab seal tihti käidud ja minu arust üks parimaid kebabe (Y)
                      oktoobri alguses külastan raudpolt seda kohta....ja taipohh kui kebab pole hea:D

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.
                      rofl :D
                      plaan on hea

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #86
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                        No thanks
                        Why not ?

                        H&M Londonis oli küll väga solid pood.

                        Comment

                        • Purz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 328

                          #87
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                          No thanks
                          Kui kunagi lastele riideid pead ostma hakkama siis saad aru...

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #88
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Peale kuut aastat inglismaalt tagasi tulles veendusin,et eesti söök on kõva,eesti metsad on kõvad,puumajad on kõvad.Kõik on kõva.Pole sittagi inglismaal mille järgi ma puudust tunneks.Kebabid,subwayd....LOL!

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #89
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas Purz Vaata postitust
                              Kui kunagi lastele riideid pead ostma hakkama siis saad aru...
                              +1
                              pmst sama fenomen nagu IKEA-ga

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #90
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                panen ka +1 H&M'le. Need lasteriided on suht pain in the a**
                                Ja kallid ka kuradid.

                                Comment

                                Working...